Szukaj

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała dzieci. Takie kadry na jej profilu to prawdziwa rzadkość

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka łączy karierę z wychowaniem trojga dzieci. Aktorka właśnie pokazała ich najnowsze zdjęcie. Najmłodszy Antoś to już taki duży chłopak.

Anna Czartoryska-Niemczycka jest jedną z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia. Gwiazda ma na swoim koncie kilka niezapomnianych ról, a widzom szczególnie zapadła w pamięć swoim udziałem w serialu Dom nad rozlewiskiem. Przez kilka kolejnych serii wcielała się tam w postać Pauli, czyli najlepszej przyjaciółki jednej z głównych bohaterek. Po pewnym czasie jej wątek został bardzo rozbudowany. Swoją karierę rozpoczynała na deskach teatru, gdzie obecnie ma już ugruntowaną pozycję.

Gwiazda jest też bardzo aktywna w social mediach. Popularność z ekranu szybko przeniosła do sieci. Jej profil na Instagramie obserwuje spora liczba fanów. Aktorka pokazuje tam bowiem nie tylko kulisy swojej pracy, ale także urywki z codzienności. Ania jest jedną z tych gwiazd, którym obowiązki zawodowe udało się doskonale połączyć z macierzyństwem.

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała dzieci

Gwiazda w 2011 roku poznała swojego przyszłego męża. Zakochani byli gośćmi na wystawnym balu zorganizowanym z okazji 10. rocznicy ślubu Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego. Zaledwie rok później sami zadebiutowali na salonach jako para. Pojawili się razem na premierze filmu Big Love. Rok po tym wydarzeniu byli już po ślubie.

Obecnie stanowią jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie i próżno jest szukać w ich życiu skandali. Wspólnie wychowują troje dzieci: 7-letniego Ksawerego, 5-letnią Janinę oraz Antoniego, który przyszedł na świat w maju 2019 roku.

Ania rzadko publikuje w sieci zdjęcia swoich pociech, ale dzisiaj postanowiła zrobić wyjątek i pokazała, jak bardzo urosły jej maluchy. Najmłodszy Antoś to już spory chłopak. Aktorka zdradziła, jak beztrosko upływa niedziela w jej domu. Kadr z dziećmi, podpisała tylko jednym hasztagiem – sunday.

Taki post to dla fanów aktorki prawdziwa gratka. Internauci nie szczędzą komplementów pod adresem zarówno zaradnej mamy trojga urwisów, jak i jej uroczej gromadki, która zdecydowanie ma ochotę na małe leniuchowanie w promieniach słońca.


Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała dzieci

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała dzieci

Anna Czartoryska-Niemczycka pochwaliła się swoimi dziećmi

Anna Czartoryska-Niemczycka pochwaliła się swoimi dziećmi

Anna Czartoryska- Niemczycka świętuje 3 urodziny swojej córki Janiny

Anna Czartoryska- Niemczycka świętuje 3 urodziny swojej córki Janiny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×