Anna Czartoryska-Niemczycka ma na koncie cztery ciąże. Ostatni poród był kilka tygodni temu, a już wróciła do formy. Ale płaski brzuch!

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka niedawno urodziła. Teraz pochwaliła się w internecie zdjęciem swojego brzucha. Błyskawicznie powróciła do formy sprzed ciąży.

Anna Czartoryska-Niemczycka to aktorka. Sławę przyniosła jej rola Pauli w serialu Miłość nad Rozlewiskiem. Od pory tamtego występu nie może liczyć na brak angaży, dzięki czemu regularnie fani mogą ją oglądać na ekranie. Ponadto udowodniła, że dobrze radzi sobie przed mikrofonem. Przed laty zajęła siódme miejsce w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Prywatnie jest żoną Michała. KsaweregoJaninę i Antoniego, a także najmłodszego Stefana. Ten ostatni przyszedł na świat zaledwie kilka tygodni temu. Gwiazda została wtedy obsypana gratulacjami ze strony internautów i innych gwiazd.

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała brzuch

Artystka, choć urodziła zaledwie kilka tygodni temu, zdecydowała się pokazać zdjęcie brzucha. Jak się okazuje, już wróciła do formy! Jej brzuch jest niemal płaski. Gwiazda dodała do fotki wpis. Napisała o priorytetach, które kobiety powinny mieć po porodzie.

Oj, korci, żeby się niecierpliwić, zastanawiać, czy wróci do tego jak było, szczypać, wciągać, poganiać, mierzyć, porównywać się i wstydzić. Biorę głęboki wdech. Jak strasznie dużo wymagamy od naszych (i cudzych) ciał, które noszą, rodzą, karmią, nie dosypiają, a my pytamy o formę, nie o zdrowie, o brzuch, a nie o głowę.
Wszystko w swoim czasie! Dbajmy o siebie pamiętając o drodze jaką przeszłyśmy i pozwólmy sobie czasem odpocząć – zaczęła.

I złożyła życzenia dla wszystkich matek:

Kochane Mamy, życzę Wam w przededniu naszego święta żebyście były docenione, zaopiekowane i otoczone miłością. Przez najbliższych, a przede wszystkim przez siebie same.

W komentarzach posypały się „ochy i achy”:

  • Śliczna, mądra i dobre serce.

  • Wygląda Pani rewelacyjnie – tak – kochajmy się i rozpieszczajmy , bo dużo przeszły nasze ciałka.

  • Mądrego to i dobrze posłuchać. Brawo Pani Aniu.

  • Wygląda Pani pięknie. Odnosząc się do postu to temat jest mi dobrze znany. Kobiety musza zrozumieć że każda z nas jest inna i trzeba siebie zaakceptować. Druga sprawa są Kobiety takie jak ja które owszem schudły ale pamiątki po ciąży zostały. Z czego bardzo się ciesz, bo lubię okres ciąży wspominać. Najważniejsze to być szczęśliwym. Nie patrzeć na innych i doceniać to co się ma.

Zgadzacie się z przesłaniem aktorki?


Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała brzuch

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała brzuch

Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła synka

Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła synka

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×