Anna Cieślak z winem i whisky. Jak ona się wpatruje w te butelki! A my przyglądamy się jej nowej fryzurze

Anna Cieślak

Anna Cieślak

Nowe zdjęcie Anny Cieślak pojawiło się w sieci. Gwiazda wpatruje się w nim w whisky i wino. Geneza zdjęcia jest o wiele głębsza niż może się wydawać...

Anna Cieślak jest aktorką znaną z wielu seriali, filmów oraz występów na deskach teatru. Wystąpiła w obraz, takich jak Pensjonat pod różaKarol. Człowiek, który został papieżemNa dobre i na złeCzas honoru i Ojciec Mateusz. W ostatnim czasie w sieci udostępniono zdjęcie, na którym Anna Cieślak wpatruje się w butelki wypełnione alkoholem. Gwiazda nie szykowała się jednak na imprezę, ale miała do wypełnienia ważne zadanie!

Anna Cieślak w nowej fryzurze z butelkami alkoholu. O co chodzi?

Anna Cieślak sama zamieściła na Instagramie wspomniane zdjęcie. Widać ją na nim, gdy akurat patrzy się na butelki wina Gran Castillo i whisky Jack Daniels.

Zdjęcie nie zostało zamieszczone przez Annę na chwilę przed imprezą, ale podczas występu w Teatrze 6. Piętro w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Współwłaścicielami i dyrektorami teatru są Michał Żebrowski Eugeniusz Korin. Cieślak występowała w spektaklu Miłość w Saybrook Woody’ego Allena.

Gwiazda wcieliła się w nim w rolę Sandy. O czym opowiada sztuka?

Małżeństwo z siedmioletnim stażem, ona – psycholog, on – ortodonta, świętują kolejną rocznicę ślubu w swoim uroczym domu w ładnym miasteczku Old Saybrook. Razem z nimi w przyjęciu biorą udział krewni, siostra pani psycholog – właścicielka sklepu z bielizną i jej mąż – chirurg plastyczny. Niespodziewane pojawienie się dawnych właścicieli domu – księgowego-poety i jego nieśmiałej żony ujawni ukryty w tajemnym schowku porażający sekret…  – czytamy w opisie na oficjalnej stronie Teatru 6. Piętro.

W spektaklu biorą też udział gwiazdy, takie jak Szymon BobrowskiBarbara Kurdej-SzatanMarcin Perchuć, Wiktor Zborowski, Joanna Liszowska Katarzyna Kwiatkowska. Spektakl był już grany ponad 100 razy.

Przy okazji możemy podziwiać nową fryzurę żony Edwarda Miszczaka. Aktorka na potrzeby sztuki przeszła metamorfozę – zamiast krótkiego boba z grzywką, ma długie, zaczesane i spięte w kucyka włosy.

Zdjęcie zamieszczone przez Annę Cieślak przypadło do gustu jej fanom. Zasypali ją oni pozytywnymi komentarzami

Jestem Pani ogromną fanką, choć mieszkam 20 lat w Szwajcarii. Pozdrawiam serdecznie – napisała jedna z internautek.

Dane było wam obejrzeć sztukę teatralną z rolą Anny Cieślak? Jeśli tak, to podzielcie się opiniami w sekcji komentarzy.

Życie miłosny Anny Cieślak. Związek z Edwardem Miszczakiem. Kim jest jej partner?

W bieżącym roku Anna Cieślak zawarła związek małżeński z Edwardem Miszczakiem – jednym z twórców radia RMF FM i dyrektorem programowym stacji TVN. Para jest obecnie w fazie planowania podroży poślubnej.

Pojawiły się plotki, że podróż poślubną Edwarda i Ani ufundował jeden z gości. To jednak nieprawda – na taki prezent złożyli się goście. Na pomysł wpadła była pracownica Edwarda, a wszystkim ta inicjatywa się spodobała, bo mieli z głowy wymyślanie prezentów. Łącznie weselnicy zebrali prawie 200 tysięcy złotych – podał jeden z magazynów.

Być może Anna Cieślak na jakiś czas odpocznie od występów na deskach teatru.


Anna Cieślak. Zdjęcie z Instagrama

Anna Cieślak. Zdjęcie z Instagrama

Anna Cieślak - Jesienna ramówka TVN 2021

Anna Cieślak - Jesienna ramówka TVN 2021

Anna Cieślak na pokazie Natalii Jaroszewskiej

Anna Cieślak na pokazie Natalii Jaroszewskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×