Szukaj

Anna Cieślak też zaszczepiła się na COVID-19. Wystosowała oficjalne oświadczenie

Anna Cieślak

Anna Cieślak

Anna Cieślak jest jedną z aktorek, która skorzystała z możliwości wcześniejszych szczepień. Wydała specjalne oświadczenie, w którym wytłumaczyła fanom swoją decyzję. Co oni na to?

Od kilku dni w sieci nie brakuje kolejnych informacji na temat szczepień na koronawirusa. Cały świat od roku czekał na preparat, który był przygotowywany w pocie czoła przez najsłynniejsze laboratoria na świecie. W końcu w grudniu, na chwilę przed Bożym Narodzeniem, szczepionki zaczęły trafiać do obywateli poszczególnych państw. Do Polski pierwsza tura zamówionego medykamentu dotarła 27 grudnia.

Lekarze natychmiast podjęli akcję szczepień. Jako pierwsza w naszym kraju preparat otrzymała jedna z pielęgniarek. Wszystko ma się odbywać w kilku turach, a w pierwszej kolejności zaszczepieni mają zostać pracownicy służby zdrowia.

Okazuje się, że poza kolejnością zaszczepiona została jeszcze jedna grupa społeczna, co nie spotkało się z życzliwym odbiorem wśród społeczeństwa. Drogocenne szczepionki trafiły także do gwiazd, a całe przedsięwzięcie miała koordynować Krystyna Janda.

W dzisiejszym wydaniu programu Fakty po Faktach w rozmowie z Piotrem Kraśko aktorka opowiedziała widzom, jak przebiegał proces szczepień aktorów.

Anna Cieślak zaszczepiła się na COVID-19 i wystosowała oficjalne oświadczenie

Do sieci co kilka godzin trafia informacja o kolejnych gwiazdach, które zdecydowały się zaszczepić przeciwko koronawirusowi. Jak wiadomo, pierwszą dawkę preparatu przyjęli już: Krystyna Janda, Michał Bajor, Wiktor Zborowski, Edward Miszczak, Radosław Pazura, Magda Umer, Emilia Krakowska i Grzegorz Warchoł.

Teraz kolejna gwiazda publicznie przyznała się, że skorzystała z możliwości szczepień poza kolejnością – to Anna Cieślak. 40-letnia aktorka opublikowała w social mediach stosowne oświadczenie.

Szanowni Państwo, otrzymałam propozycję i poddałam się zaszczepieniu w ramach promocji szczepień przeciw Covid-19. Nie pierwszy raz miałam szansę zaangażowania się w ważną akcję prospołeczną – zaczęła swój wpis.

Wytłumaczyła swoim obserwatorom, dlaczego zdecydowała się wziąć udział w akcji, która miała na celu promocję szczepionek wśród społeczeństwa.

Wiedząc, jak wielu Polaków obawia się szczepionki, chciałabym dać świadectwo swojego zaufania do jej bezpieczeństwa. Wierzę naukowcom i lekarzom, którzy zalecają szczepienia, jako bezpieczną i skuteczną drogę do pokonania pandemii i powrotu do normalności. Warunkiem powodzenia ich misji jest nasz masowy udział w Narodowym Programie Szczepień.

Okazuje się, że ma ona wielkie poparcie wśród swoich sympatyków:

 • I brawo Aniu!
 • Na zdrowie, większość tych oburzonych pewnie nawet się nie zaszczepi, bo po co.
 • I bardzo dobrze. Brawo Ania – czytamy w komentarzach.

Pod postem znalazło się też sporo wirtualnych serduszek, które wyrażają poparcie dla jej słów.


Anna Cieślak - oświadczenie w sprawie szczepionki

Anna Cieślak - oświadczenie w sprawie szczepionki

Anna Cieślak Imieniny Jana Kochanowskiego 2020

Anna Cieślak Imieniny Jana Kochanowskiego 2020

Anna Cieślak na premierze Nie książka zdobi człowieka

Anna Cieślak na premierze Nie książka zdobi człowieka

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  A ja to mam wrażenie że PIS specjalnie poprosił „znane osoby” o to aby promowały a teraz skutecznie pozwala ich zdeptać w błocie …taka zagrywka jak zawsze z ich strony …godzina policyjna nie ma godziny policyjnej …zakaz wychodzenia dzieci do 16…brak zakazu…teraz promocja szczepień …brak aplauzu na promocje …

 • Gość pisze:

  Bezczelna🐽

 • Gość pisze:

  Jego powinni usunąć ze stanowiska, ona od niego sama wtedy odejdzie i skończy się sielanka nieuczciwych.

 • Gość pisze:

  Amatorka starych dziadów.

 • Gość pisze:

  WSTYD!!!!

 • Gość pisze:

  Totalna bzdura! I tyle w temacie.

 • Gość pisze:

  pewnie za sprawą E.Miszczaka

 • Gośćkkk pisze:

  Co z bzdura a co może Pani innego napisać . Koga kobieto nabierzesz na te kłamstwa.Znana jest Pani sytuacja w Polsce pierw gr 0 osoby starsze które mają mniejszcze szanse. Rozum nie podpowiadał Pani że nie powinna przyjąć tej propozycji. To tak jakby miała jedna dawkę szczepionki i wybór pomiędzy sobą a babcią wtedy też tak samo by Pani postąpiła patrząc jej w oczy mówiąc przepraszam ale ja jej bardziej potrzebuje?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×