Anna Cieślak i Edward Miszczak planują dzieci? Komentarz aktorki nie pozostawia najmniejszych złudzeń

Anna Cieślak

Anna Cieślak

Anna Cieślak w końcu wypowiedziała się o planach na przyszłość. Aktorka pozostaje w związku małżeńskim z Edwardem Miszczakiem. Czy planują razem dzieci?

Anna Cieślak była w przeszłości związana z Czesławem Mozilem i Przemysławem Wyszyńskim. Jej życie jednak zupełnie zmieniło się, gdy poznała dyrektora programowego TVN – Edwarda Miszczaka. Para zaczęła się spotykać tuż przed pandemią. W 2020 kochankowie zaręczyli się, żeby już w kolejnym roku wziąć ślub w kościele św. Anny w Krakowie. Ukochani zdecydowali się na ten gest, choć dzieli ich aż 26 lat. Jak widać, różnica wieku nie stanowi dla nich większego problemu.

Anna Cieślak o planach na przyszłość

Ślub gwiazd odbył się 21 sierpnia. Dwutygodnik Party opublikował materiał, w którym autorka tekstu zacytowała kilka wypowiedzi Anny Cieślak na temat związku z Edwardem Miszczakiem. Nie mogła się go ona nachwalić już kilka dni po ślubie, kiedy wzięła udział w konferencji prasowej stacji TVN.

Jest cudownym kreatorem, wizjonerem. (…) Jest pięknym człowiek, którego kocham – zachwalała go gwiazda znana z Na Wspólnej.

Dziennikarka Party zacytowała też kilka wypowiedzi Anny Cieślak na temat posiadania dzieci. Jak wynika z jej wypowiedzi, gwieździe raczej nie jest do tego zbyt śpieszno.

To niesamowite, co powiedziała mi kiedyś moja mama: „Aniu, nie wszyscy muszą mieć dzieci” (…) Kiedy wszyscy mnie cisną i mówią: „Powinnaś mieć dzieci mieć dzieci i założyć rodzinę”, moja mama mówi: „A byliście na jej przedstawieniach? Ona za każdym razem rodzi nowe dziecko”.

To niejedyna wypowiedź Anny Cieślak, która wiele mówi o jej stosunku do posiadania potomstwa.

Nie sztuką jest siedzieć i myśleć o dzieciach. Sztuką jest żyć i nie bać się życia. (…) Mam 40 lat, nie mam rodziny, nie mam dzieci, którymi muszę się zająć i które muszę wychować. Mam czas i chcę mieć czas na proces budowania kreacji. Scena, film – to moje życie – uważa aktorka.

Cóż, podejście Anny Cieślak nie jest niczym zaskakującym. Mamy 2021 rok i każdy ma pełne prawo do wybierania swojej drogi życiowej. Trzymamy więc kciuki za przyszłość obu małżonków.

Anna Cieślak i Edward Miszczak. Kim są?

40-letnia Anna Cieślak jest znana z obrazów, takich jak Na wspólnejSzadź, Ludzie Chudego, Pensjonat po Różą czy Karol. Człowiek, który został papieżem. Aktorkę można też oglądać na deskach Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana w Warszawie. 66-letni Edward Miszczak był jednym ze współtwórców komercyjnej rozgłośni RMF FM. Obecnie jest dyrektorem programowym TVN. W przeszłości pełnił też funkcję wiceprezesa zarządu spółki akcyjnej TVN. Edward Miszczak ze związku z Małgorzatą (zm. 2019) ma dwóch synów – Szczepana oraz Szymona.


Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Anna Cieślak - Jesienna ramówka TVN 2021

Anna Cieślak - Jesienna ramówka TVN 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×