Ania Bardowska z „Rolnika” chwali się kolejnymi wnętrzami nowego domu. W kuchni dwie zmywarki, a w pokoju dzieci? To już widzieliśmy

Ania Bardowska

Ania Bardowska

Ania Bardowska pokazała kuchnię i pokój dzieci w nowym domu. Kolejne wnętrza zostały pieczołowicie urządzone. Czas przeprowadzki coraz bliżej.

Grzegorz Bardowski w programie Rolnik szuka żony znalazł żonę, Anię. Także poza kamerami ich relacja kwitła, więc wzięli ślub i powitali na świecie dwoje dzieci Jana i Liwię.

Zabrali się także za budowę wymarzonego domu, czym pochwalili się na YouTube. Na swoim kanale pokazali działkę, zdradzili, jak wygląda projekt ich wymarzonego gniazdka.

Czyli tak według mnie, prosta budowa, nieskomplikowana. Natomiast jeżeli chodzi o wyposażenie, takie gadżeciarskie podejście to dla mnie musi być nowocześnie — mówił Grzegorz.

Od tamtego czasu pokazują postępy na budowie, a także zdradzili szczegóły projektu. Udało nam się ustalić, jak ostatecznie będzie wyglądał ich dom.

Prace wrą. Ania właśnie pokazała na Instagramie, że dzięki temu, iż pogoda dopisuje, przeprowadzka zbliża się wielkimi krokami.

Prace przed domem idą pełną parą . Dobrze, że pogoda dopisuje .
Wygląda na to, że przeprowadzka tuż tuż .
#budowadomu #przeprowadzka #urzadzaniewnetrz – napisała.

Od jakiegoś czasu też Bardowska chwali się w sieci tym, jak będą urządzone poszczególne wnętrza. Tym razem pokazała kuchnię i pokój dzieci.

Ania Bardowska pokazała kuchnię i pokój dzieci w nowym domu

Przed Anną i Grzegorzem z Rolnik szuka żony ważny moment – przeprowadzka do wymarzonego domu. Para zaczęła budować go w 2020 roku, a teraz, pod koniec 2022 roku prace są już na finiszu. Małżonkom zostało już tylko urządzanie się w nowym miejscu. Ostatnio Ania pochwaliła się przepiękną sypialnią, w której znalazło się miejsce dla huśtawki.

Jak się okazuje, taki sam element trafił także do pokoju dzieci, którym Bardowska pochwaliła się w niedzielę. Wnętrze jest bardzo obszerne i jasne. Meble w pokoju Jasia i Liwii zostały wykonane na wymiar. Zapowiada się pięknie.

Do tego celebrytka pokazała także kuchnię. Wypiła w nowym domu pierwszą kawę. Para sprawiła sobie także aż dwie zmywarki. Ania w relacji przyznała, że jej mąż zdecydował się na modele, których obsługa jest skomplikowana.

Przyjechał szef całego zamieszania, takie zmywarki mi wybrał, że musi mnie nauczyć obsługi albo jakiś film muszę obejrzeć – mówiła w relacji.

Na ujęciach z nowej kuchni można było zobaczyć sterty talerzy oraz akcesoriów, czekających na swoje miejsce w licznych szafkach. Potem Ania pokazała, że część naczyń już znalazła się w miejscu przeznaczenia.

Pierwsze szafki gotowe – napisała na Instastory, prezentując ustawioną na półce nakrapianą zastawę.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Anna Bardowska - pokój dzieci

Anna Bardowska - pokój dzieci

Anna Bardowska - pokój dzieci

Anna Bardowska - pokój dzieci

Anna Bardowska - pokój dzieci

Anna Bardowska - pokój dzieci

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×