Szukaj

Anja Rubik w przełomowym wywiadzie o ciąży i partnerze. Zdobyła się na odważną deklarację

Anja Rubik

Anja Rubik

Anja Rubik udzieliła bardzo szczerego wywiadu. W magazynie Viva! zdradziła, jak wyobraża sobie macierzyństwo, idealnego partnera i macierzyństwo. Poprzeczkę zawiesiła bardzo wysoko.

Anja Rubik to jedna z najbardziej znanych polskich modelek. Jej zagraniczna kariera, którą rozpoczęła w wieku 15 lat, jest naprawdę imponująca. Swoje pierwsze kroki stawiała na wybiegach w Mediolanie. W swojej karierze pracowała dla największych domów mody. Mogliśmy ją zobaczyć podczas pokazów: Yves Saint Laurent, Carolina Herrera, Dolce & Gabbana, Karl Lagerfeld, Gucci, Givenchy, Roberto Cavalli, Alexander McQueen, Christian Lacroix, Chanel, Oscar de la Renta, czy Victoria’s Secret, oraz wielu innych sławnych projektantów.

Modelka ma za sobą również niezliczone kampanie reklamowe, oraz okładki magazynów o modzie na całym świecie. W 2012 roku została uznana przez portal models.com za ikonę. Gwiazda napisała książkę, wystąpiła w teledysku, oraz była prowadzącą show TVN Project Runway. Pojawia się również jako gość w najróżniejszy programach telewizyjnych i udziela licznych wywiadów. Jej kalendarz zawodowy pęka w szwach.

Anja Rubik o macierzyństwie i mężczyźnie swojego życia

Chociaż życie zawodowe modelki wydaje się być, to prywatnie ma ona za sobą jedno niepowodzenie. W 2011 roku poślubiła na Majorce modela serbskiego pochodzenia Sashę Knezevicia. Niestety uczucie nie przetrwało próby czasu, a małżonkowie 5 lat po ślubie ogłosili rozstanie. W ostatnim wywiadzie dla magazynu Viva! Anja opowiedziała o tym, czy planuje zostać matką i czy nadaje się do tej roli.

Zdaję sobie sprawę, że za parę lat czterdziestka i zaczynam zadawać sobie różne pytania. Czy faktycznie chcę założyć rodzinę, czy chcę mieć dziecko, bo zegar biologiczny tyka – mówi w wywiadzie.

Obecna sytuacja na świecie nie napawa jej optymizmem na tyle, by zdecydować się teraz na powiększenie rodziny. Modelka nie wyklucza jednak, że przyjdzie czas na macierzyństwo, a jeżeli tak się stanie, to jej dziecko może liczyć na dużo swobody i brak nadopiekuńczości.

Patrząc na to, co się dzieje na świecie, zastanawiam się, czy faktycznie chce zapraszać nowego człowieka do tego bałaganu, czy to ma sens? Pojawiają się też oczywiście pytania, czy byłabym dobrą matką, czy dałabym sobie radę. Chciałabym nadal podróżować, szczególnie w miejsca, o których zawsze marzyłam, a które nie są bezpieczne. Należę do osób niestrachliwych, niewiele rzeczy mnie przeraża, ale zdaję sobie sprawę, że jak już się ma dziecko, człowiek staje się bardziej odpowiedzialny za siebie. Wiem, że dziecko wpłynie na różne moje decyzje życiowe i zawodowe. Myśląc o tym wszystkim, zadaje sobie pytanie, jaką chciałabym być mamą. Na pewno mamą, która jest wyluzowana, nie jest zbyt kontrolująca.

Anja zdradziła również sporo o najważniejszym mężczyźnie w swoim życiu. Jest nim bez wątpienia jej tata, z którym modelkę łączy bardzo silna więź. To właśnie cech, które może odnaleźć w swoim ojcu, będzie szukała w przyszłym partnerze.

Wiem, że szukałabym wielu cech taty u mojego przyszłego partnera. Tata jest bardzo odpowiedzialny, troszczy się o rodzinę. Nie jest imprezowiczem, każdą wolną chwilę spędza z bliskimi i to jest dla mnie bardzo ważne. Ma złote rączki. Zresztą wielu Polaków je ma. Nie wiem czy mogłabym spotykać się z mężczyzną, który nie potrafi niczego naprawić. Ja sama jestem w stanie wiele rzeczy zreperować i lubię to robić, ale chciałabym, żeby mój partner też potrafił. To są drobnostki, ale istotne w życiu codziennym. Mój tata jest pracoholikiem, jak cała moja rodzina, więc to, że poważnie i odpowiedzialnie podchodzi do swojego zawodu, a przede wszystkim że kocha to, co robi, miało na mnie ogromny wpływ. Takich cech szukam u partnera – zdradziła modelka.

Anja dosyć wysoko postawiła poprzeczkę dla swojej nowej miłości. Miejmy nadzieję, że uda jej się znaleźć mężczyznę, który sprosta tym wymaganiom i będzie dla niej tak wielkim wsparciem, jak ukochany tata.


Anja Rubik z ojcem

Anja Rubik z ojcem

Anja Rubik i Sasha Knezević - zdjęcia ze ślubu

Anja Rubik i Sasha Knezević - zdjęcia ze ślubu

Anja Rubik i Sasha Knezevic

Anja Rubik i Sasha Knezevic

Dodaj komentarz

  • J.. pisze:

    Bardzo pasowało do siebie z mężem. Gdyby mi urodziła dziecko to by z nią dalej był pewnie. Teraz Aniu czas ucieka a tu jak widać nawet kandydata na ojca nie ma. Komu zostawisz ten majątek?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×