Szukaj

Paskudny atak dziennikarza TVP na Anję Rubik! Obraził ją na oczach całego kraju

Anja Rubik

Anja Rubik obrażona przez Jacka Łęskiego

Dziennikarz TVP w okropny sposób zaatakował Anję Rubik w social mediach. Modelka i działaczka opowiedziała się za strajkiem nauczycieli. Jacek Łęski dopuścił się personalnego ataku na gwiazdę i obraził ją na oczach całego kraju. Co napisał?

W ostatnich tygodniach strajk nauczycieli wywołuje ogromne emocje w całym społeczeństwie. Naród podzielił się na przeciwników i zwolenników walk Związku Nauczycieli Polskich o podwyżki dla pedagogów, a w social mediach zapanował chaos. Wiele gwiazd, w tym Dawid Podsiadło czy Anja Rubik opowiedziało się po stronie nauczycieli, argumentując, że ich zawód jest niedoceniany, a poświęcenie ignorowane. Anja opublikowała ostry wpis w social mediach, wyrażając swoje stuprocentowe poparcie dla pedagogów i ich sprawy:

Z całego serca wspieram strajk nauczycieli! Jestem dumna z mojej siostry, która jest nauczycielką i wszystkich innych nauczycieli, którzy również 8. kwietnia zjednoczą się i zawalczą o swoją godność! Nauczycielki/Nauczyciele są odpowiedzialni za przyszłe pokolenia naszego kraju, za kształcenie, wychowanie, bezpieczeństwo! To wstyd, że osoby tak ważne, z tak wielką odpowiedzialnością, ledwo wiążą koniec z końcem!

To nie spodobało się Jackowi Łęskiemu, dziennikarzowi TVP. Pracownik Jacka Kurskiego nie zdecydował się jednak podjąć inteligentnej, dojrzałej dyskusji z modelką. Zamiast tego, prezentując tym samym poziom własnej kultury osobistej, zaatakował ją personalnie na Twitterze:

Niby o gustach się nie dyskutuje, ale ona jakaś tak trochę brzydka jak na modelkę, co? – napisał na swoim profilu

Jego wpis wywołał takie oburzenie, że szybko zdjął go ze strony. Wypadło mu najwyraźniej z głowy, że Internet i Internauci nie zapominają, a użytkownicy social mediów grzmią w komentarzach, wściekli na „odzywkę” Łęskiego.

Myślicie, że doczeka się odpowiedzi od Anji?

Seksowna Anja Rubik bryluje na gali Superbohaterki Wysokich Obcasów! Wyróżniono ją w niesamowity sposób!

Były mąż Anji Rubik pokazał swojego słodkiego rocznego synka! Andrij bardzo się zmienił! Chłopiec to wykapany tatuś!

Największe gwiazdy na pierwszych urodzinach “Vogue Polska”: Anja Rubik, Anna Lewandowska, Monika Brodka, Monika Olejnik


Anja Rubik obrażona przez Jacka Łęskiego

Anja Rubik obrażona przez Jacka Łęskiego

Anja Rubik- Vogue Polska 1. urodziny

Anja Rubik- Vogue Polska 1. urodziny

Anja Rubik pożegnała Karla Lagerfelda

Anja Rubik pożegnała Karla Lagerfelda

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×