Anja Rubik w konflikcie z Małgorzatą Domagalik?

Anja Rubik

Fotografia: facebook.pl

Anja Rubik kilka ostatnich miesięcy może zaliczyć do bardzo udanych. Modelka wzięła udział w kilkunastu modowych sesjach, została twarzą popularnej marki obuwniczej (zobacz: Anja Rubik z mężem Sashą Knezevicem w kampanii CCC. Zobaczcie całą sesję) oraz najnowszej kolekcji Justina Timberlake’a (zobacz: Anja Rubik została twarzą marki Justina Timberlake’a! [dużo zdjęć]). Teraz pracuje na planie kolejnej edycji Project Runway.

Kilka miesięcy temu portale informowały o tym, że Anja wraz z Małgorzatą Domagalik, naczelną magazynu „Pani” pracuje nas własną biografią. Miał to być ich wspólny projekt. Panie prywatnie bardzo się lubią,a  wydanie tej książki miało być zwieńczeniem ich znajomości. Niestety jak informuje jeden z tabloidów najprawdopodobniej ten projekt nie dojdzie do skutku, ponieważ modelka i dziennikarka nie mogły dojść do porozumienia odnośnie treści zawartych w książce.

Maria Pięta z agencji D’Vision, zdradziła, że na razie projekt został odłożony w czasie. Podobno powodem tego jest fakt, że Anja nie chciała odpowiadać na niewygodne pytania odnoście kulis jej pracy.

Anja liczyła na to, że ze względu na ich przyjaźń, nie pojawią się kłopotliwe pytania. Ale Małgosia słynie z tego, że jej rozmówcy otwierają się przed nią na dwieście procent i wyjawiają nawet od dawna skrywane sekrety. Dokładnie tego samego oczekiwała od Rubik – czytamy w „Gwiazdach”.

Sama Domagalik dość lakonicznie komentuje całą sprawę:

Czy były problemy z książką, to proszę zapytać pani Anji Rubik. Skupiam się obecnie na książce z Kubą Błaszczykowskim i to jest obecnie mój priorytet – mówi naczelna „Pani”.

Miejmy nadzieję, że kobiety dojdą do porozumienia i będziemy mogli przeczytać autobiografię naszej topmodelki.

 Małgorzata Domagalik

Fotografia: AKPA


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×