To już koniec! Anja Rubik po raz pierwszy o swoim rozwodzie z Sashą Knezevicem: „Prawda jest taka, że…”

Rozwód Anji Rubik i Sashy Knezevica

Rozwód Anji Rubik i Sashy Knezevica

Dlaczego Anja Rubik i Sasha Knezevic rozwodzą się?

To już koniec związku Anji Rubik i Sashy Knezevica! Po tygodniach domysłów i plotek gwiazda postanowiła potwierdzić, że nie jest już z serbskim modelem. Para rozstała się na początku roku, ale dotychczas oboje odmawiali komentarza w tej sprawie. O wiele chętniej na temat życia prywatnego gwiazdy wybiegów wypowiadali się najbliżsi – rodzice.

Zobacz: Ojciec Anji Rubik zdradza nowe fakty w sprawie rozstania córki z Sashą Knezevicem: „W którymś momencie stwierdzili, że…”

Anja w rozmowie z „Dzień Dobry TVN” podkreśla fakt, że pozostaje w przyjaźni z Sashą Knezevicem. Na razie nie ma mowy o rozwodzie.

Nie zawsze jest łatwo, ale jakoś się trzymam. Prawda jest taka, że faktycznie rozstaliśmy się na jakiś czas. Nieprawdą jest, że się kłócimy, jesteśmy w ogromnej przyjaźni. Rozmawiamy codziennie przez telefon. Nie ma na razie mowy o rozwodzie czy jakiś dziwnych podziałach majątkowych czy kłótni. Nic nie wchodzi w grę, my się nadal kochamy, z tym że nasze życia się troszeczkę inaczej zaczynają toczyć. Chcemy innych rzeczy od życia w danym momencie, więc mamy taką przerwę.

A co z magazynem „25”, który podobno był jedną z głównych przyczyn kryzysu w związku?

Nie, ja sama prowadzę magazyn. Sasha jest tam w jakiś sposób zaangażowany, ale w taki sam będzie nadal. On mi doradza w wielu rzeczach, jeżeli chodzi o magazyn. Wiadomo, ze jeżeli chodzi o jakieś sesje wspólne, no to nie będą miały miejsca dlatego, że też nie chcemy prezentować czegoś, co w danym momencie nie istnieje i byłoby to takie zakłamanie

Czy to oznacza, że jeszcze kiedyś do siebie wrócą? Trzymamy kciuki.

Zobacz: Co się stało z Anją Rubik?! Niekorzystne zdjęcia top modelki

Anja Rubik i Sasha Knezevic

Anja Rubik i Sasha Knezevic

Anja Rubik i Sasha Knezevic rozstali się

Anja Rubik i Sasha Knezevic rozstali się


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×