Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Anja Rubik przeprasza za swoje słowa o molestowaniu seksualnym: „Mówiłam z myślą o sobie”

Anja Rubik przeprasza za słowa o molestowaniu seksualnym


Anja Rubik przeprasza za wypowiedź o molestowaniu

Kilka ostatnich dni w mediach aż huczy od wypowiedzi gwiazd na temat molestowania seksualnego. Dzielą się swoimi przeżyciami, przeżyciami swoich znajomych, komentują złą edukację i potępiają tych, którzy dopuszczają się tak karygodnego czynu jakim jest naruszenie czyjejś cielesności bez wyraźnej zgody. Wszystko za sprawą hollywoodzkiego producenta, Harveya Weinsteina, który przez lata wykorzystywał seksualnie najsłynniejsze aktorki. Gdy jego brudny sekret wyszedł na jaw, nagle w internecie zaroiło się od oskarżeń pod adresem innych artystów i w ten sposób Terry Richardson, jeden z najlepszych fotografów modowych na świecie, stracił pracę.

Kilka dni temu pojawiła się wypowiedź Anji Rubik, polskiej topmodelki, która sugerowała, że Richardson może i nie jest do końca bez winy, ale bez winy nie są również jego ofiary. Fani nieomal zjedli gwiazdę żywcem, a w social mediach wylano na nią prawdziwe wiadro pomyj. Modelka zreflektowała się i postanowiła szczerze przeprosić, zaznaczając, że nie miała na myśli nic złego:

Molestowanie seksualne jest czymś czego nie można akceptować i się na to zgadzać. Udzielając wywiadu Pani Magdzie Mołek kilka lat temu , niefortunnie wypowiedziałam się w ten sposób.Mówiłam wtedy z myślą o sobie, ponieważ na szczęście nigdy nie zdarzyła mi się taka sytuacja.Nie zdawałam sobie wtedy sprawy z wagi i kontekstu moich słów oraz problemu. Żałuję swojej wypowiedzi i na szczęście w chwili obecnej jestem mądrzejsza i mam większa wiedzę na ten temat. Od dawna próbuję jak najlepiej pomóc w zwalczaniu tego typu sytuacji. Przepraszam, jeśli kogokolwiek tą wypowiedzią uraziłam – oznajmiła gwiazda

Każdemu z nas zdarza się powiedzieć coś, co zostaje odebrane nie tak, jak powinno. Anja na co dzień działa w obronie kobiet i wie, jak ważna jest profilaktyka, edukacja i reagowanie. Jesteśmy pewni, że fani wybaczą jej to faux pas. 

SZOK! Polska topmodelka MOLESTOWANA przez jednego z najwybitniejszych fotografów na świecie! [WIDEO]

„Vouge” i inne magazyny rezygnują ze współpracy z Terrym Richardsonem!

Anja Rubik ostro o Terrym Richardsonie! Polka ujawnia pikantne sekrety posądzonego o molestowanie fotografa!

Czy padłeś/aś ofiarą przemocy?Komentarzy: 1


Mirellka2S | 28 października 2017, 13:42

Musze sie wam pochwalic w koncu zrzucilam wage – 5 kg. Przeszukalam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wygoglujcie sobie: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Dodaj komentarz
×