Szukaj

Historyczny rozejm w show-biznesie! Anja Rubik i Joanna Krupa zakopały topór wojenny!

Anja Rubik Joanna Krupa

Anja Rubik i Joanna Krupa pogodziły się

Wygląda na to, że 2018 będzie rokiem przedziwnych rozstań i nieprzewidzianych rozejmów. Anja RubikJoanna Krupa, które toczyły zimną wojnę od kilku lat, niespodziewanie pogodziły się! Nie wiadomo dokładnie jak zaczął się konflikt pomiędzy topmodelkami, ale sytuacja eskalowała bardzo szybko i doprowadziła do tego, że utrudniała im pracę!

Jak mówiła w 2015 roku sama Rubik:

Ja jej bardzo przeszkadzam, więc musi coś negatywnego na mój temat powiedzieć. Podeszłam do niej w bardzo przyjazny sposób, ale niestety taka przyjaźń, jak ode mnie, od niej nie tryskała. Ona nie chciałaby pojawić się w “Project Runway” z powodu mojej osoby. Ale na pewno, jakby się pojawiła, tobym ją ugościła tak, jak powinna to zrobić gospodyni. W przeciwieństwie do jej zachowania z “Top Model”. Ja nie mam nic przeciwko i ją zapraszam! – opowiadała w jednym z wywiadów

Teraz nie ma już między nimi starej wrogości. Jak twierdzi jeden z tabloidów, obie doszły do wniosku, że w tamtym czasie miały “wspólnego wroga”, który próbował miedzy nimi namieszać:

Dziewczyny odkryły, że tak naprawdę napuszczała je na siebie była menedżerka Joanny. Mówiła swojej klientce, że Anja chce wygryźć ją z programu albo że rozpowiada o niej wstrętne rzeczy. Dżoana w to ślepo wierzyła i przez to była potem niemiła dla Anji. Ta jej się odgryzała i tak się ten konflikt napędzał – wyjawia Fakt

Myślicie, że to był rzeczywisty powód tej kłótni? Niezależnie od sedna sprawy, dobrze, że znów jest między nimi przyjazna atmosfera.

NOWE ZDJĘCIA! Gwiazdy na wyborach samorządowych: Kożuchowska, Wieniawa, Rubik, Socha, Woźniak-Starak, Tusk

Wielki sukces Anji Rubik! Czegoś takiego nie udało się dokonać jeszcze nikomu

Joanna Krupa pokazała romantyczne nagranie ze swojego ślubu. Hollywood lepiej by tego nie zrobiło! [WIDEO]


Czy oglądasz Top Model?

×