Szukaj

Polska gwiazda na MET Gali! Jak mogliśmy ją przeoczyć? Imprezowała ze śmietanką Hollywood [WIDEO] 

Anja Rubik pojawiła się podczas MET Gala 2019. Polska modelka tego wieczoru bawiła się w towarzystwie największych gwiazd. Kto jej towarzyszył? 

Anja Rubik jako jedna z popularniejszych modelek na świecie wzięła udział w MET Gala 2019, które uważane jest za najważniejsze wydarzenie roku w branży. Polka na imprezę przyjechała w towarzystwie Miley Cyrus i Liama Hemswortha.

Atmosfera w luksusowej limuzynie, która przywiozła gwiazdy wprost pod wejście do Metropolitan Museum of Art, była wyśmienita. Dowodem jest film, jaki Anja umieściła w internecie. Gwiazda nagrała, jak Miley i Liam wygłupiają się w rytm popularnego przeboju:

Po wejściu na czerwony dywan Rubik z wrodzoną gracją zaprezentowała swoją kreację przed tłumem fotoreporterów. Anja ubrała się w czarną sukienkę wykończoną tiulem. Specjalnie dla modelki kreację zaprojektował ceniony w branży artysta, prywatnie przyjaciel polskiej modelki, Anthony Vaccarello, który od niedawna jest dyrektorem artystycznym domu mody Yves Saint Laurent. On również odpowiada za tegoroczną kreację Miley Cyrus.

Anja do swojej awanagrdowej sukni dobrała czarne szpilki i srebrne kolczyki. Modelka postawiła na wyrazisty makijaż, w którym główną rolę odgrywały czerwone usta i mocno podkreślone oczy.

Modelka podczas uroczystej kolacji zasiadła tuż obok Miley Cyrus. Przy tym samym stoliku swoje miejsce miał również Shawn Mendes. Po części oficjalnej Polka w towarzystwie amerykańskich tuz udała się na after party, w trakcie którego bawiła się wręcz wyśmienicie.

Zobaczcie zdjęcia.

Zobacz: Anja Rubik pokazała siostrę Joannę! Aż trudno stwierdzić, która z nich jest piękniejsza!

Zobacz: Anja Rubik nago wdrapała się na drzewo. W pełnym słońcu pokazała wszystkie swoje atuty

Zobacz: Paskudny atak dziennikarza TVP na Anję Rubik! Obraził ją na oczach całego kraju


Anja Rubik - MET Gala 2019

Anja Rubik - MET Gala 2019

Anja Rubik z Miley Cyrus - MET Gala 2019

Anja Rubik z Miley Cyrus - MET Gala 2019

Miley Cyrus z Anją Rubik - MET Gala 2019

Miley Cyrus z Anją Rubik - MET Gala 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×