Szukaj

Anja Rubik jest zakochana. Zdecydowała się na poważny krok, żeby pomóc szczęściu

Anja Rubik

Anja Rubik

Anja Rubik jest zakochana. To właśnie dlatego przeprowadziła się za ocean. Modelka zdradziła co nieco w wywiadzie dla Vivy!. Co powiedziała?

Anja Rubik to jedna z najbardziej znanych polskich modelek – zyskała miano ikony. Jej zagraniczna kariera, którą rozpoczęła w wieku 15 lat, jest imponująca. Pierwsze kroki stawiała na wybiegach w Mediolanie. Pracowała dla największych domów mody. Mogliśmy ją zobaczyć podczas pokazów: Yves Saint Laurent, Carolina Herrera, Dolce & Gabbana, Karl Lagerfeld, Gucci, Givenchy, Roberto Cavalli, Alexander McQueen, Christian Lacroix, Chanel, Oscar de la Renta, czy Victoria’s Secret, oraz wielu innych.

Modelka jest też bardzo zaangażowana społecznie, chętnie zabiera stanowisko w ważnych kwestiach politycznych, bliskie jej sercu są ekologia, zwalczanie nierówności społecznych i edukacja seksualna. Jej projekt SexEd okazał się wielkim sukcesem.

Trochę inaczej potoczyło się jej życie prywatne, ale wygląda na to, że znowu jest zakochana.

Anja Rubik jest zakochana

W 2011 roku Anja Rubik poślubiła na Majorce modela serbskiego pochodzenia Sashę Knezevicia. Niestety uczucie nie przetrwało, a małżonkowie 5 lat po ślubie ogłosili rozstanie. W wywiadzie dla magazynu Viva! modelka przyznała jednak, że jej serce znowu zabiło mocniej. Gwiazda kilka miesięcy temu przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. W rozmowie zdradziła, dlaczego się na to zdecydowała.

Z powodu miłości – wyznała.

Nie chciała niestety rozwinąć tematu swojej nowej miłości. Myśli jednak już o tym, żeby się ustatkować, a może nawet założyć rodzinę.

Czuję się bardzo młodo i to jest najważniejsze. Jednak zdaję sobie sprawę, że za parę lat czterdziestka i zaczynam zadawać sobie różne pytania. Czy faktycznie chcę założyć rodzinę, czy chcę mieć dziecko, bo zegar biologiczny tyka? Mam świadomość, że już tak dużo czasu nie ma. Z drugiej strony zastanawiam się, czy ja jestem wystarczająco poważna i dojrzała, żeby wkroczyć w ten wiek? Wiadomo, że dzisiejsza 40-latka wygląda jak 30-latka, więc wiek w żaden sposób mnie nie ogranicza, ale jednak 40 brzmi poważanie. Połowa życia czy nawet więcej już jest za mną.

Trzymamy kciuki, żeby marzenia Anji się spełniły.


Anja Rubik w kozakach z Zary

Anja Rubik w kozakach z Zary

Donatella Versace, Anja Rubik i Jennifer Lopez

Donatella Versace, Anja Rubik i Jennifer Lopez

Anja Rubik - premiera filmu Agnieszki Holland

Anja Rubik - premiera filmu Agnieszki Holland

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×