Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Anja Rubik jest w ciaży? Sprawę skomentowała jej menadżerkaPytania o ciążę Anji Rubik nie cichną. Domysły i spekulacje pojawiają się zawsze tam, gdzie pojawi się modelka. Spekulowano, że ewentualna ciąża zaszkodzi modelce w karierze. Sama Anja nie komentuje tych doniesień. Magazyn Flesz postanowił zapytać menadżerkę Anji o plotki na temat ciąży. Anja Rubik nie jest w ciąży, ale nie wyklucza, by w niedalekiej przyszłości postarać się o dziecko.

Anja nie jest w ciąży, ale z każdym rokiem intensywniej o tym myśli i zapewne już niedługo będę ogłaszać dobrą nowinę – powiedziała magazynowi Flesz Lucyna Szymańska

Czy ciąża zaszkodzi karierze Anji? Lucyna Szymańska to wyklucza. Modelka ma tak stabilną pozycję w świecie mody, że pojawianie się na świecie dziecka i oczekiwanie na jego przyjście nie wpłynie żaden sposób na jej karierę.

Absolutnie nie. Anja ma już taką pozycję w świecie mody, że o to może być spokojna. Zwłaszcza, że trend się zmienia. Klienci chętnie zatrudniają do kampanii modelki w ciąży. Nawet na wybiegach coraz częściej można zobaczyć przyszłe mamy eksponujące brzuszek – powiedziała „Fleszowi” Lucyna Szymańska.

W takim razie za zapartym tchem czekamy na tę dobra nowinę.

Zobacz także: Anja Rubik na gali w Nowym Jorku znów skupiła na sobie całą uwagę. To za sprawą sukni wartej fortunę! [zdjęcia]

Anji Rubik Fot. ons

Anji Rubik
Fot. onsKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×