Mary Komasa kilka miesięcy po porodzie zrzuciła ubrania. Obok niej naga Anja Rubik. Tak pozują supermodelki

Mary Komasa i Anja Rubik

Mary Komasa i Anja Rubik

Anja Rubik opublikowała zdjęcia, na których razem z Mary Komasą pozują bez ubrań. Jak wyglądają i co napisała modelka?

Mary Komasa pochodzi z artystycznej rodziny. Jej ojciec – Wiesław Komasa to znany aktor i pedagog w warszawskiej PWST. Matka – Gina Komasa kierowała rozrywką w telewizji publicznej i śpiewała gospel. Starszy brat – Jan Komasa należy do najważniejszych reżyserów pokolenia 30-latków. Był nominowany do Oscara za film Boże ciało. Szymon, brat bliźniak artystki, jest śpiewakiem operowym, uczył się w renomowanej Juilliard School w Nowym Jorku. Z kolei młodsza siostra – Zofia projektuje ubrania, współpracowała m.in. z Janem przy Mieście 44.

Mary pracowała jako modelka, ale ostatecznie poświęciła się muzyce. W 2015 roku nagrała debiutancki album pt. Mary Komasa. Współpracuje ze swoim mężem Antonim Łazarkiewiczem, który jest kompozytorem.

Kilka miesięcy temu Mary poinformowała w social mediach, że jest w ciąży. Długo starała się o dziecko, więc nie ukrywała radości.

Po 13 latach długiej walki, operacjach i kilku terapiach visanne. Udało się! Jestem w 15 tygodniu ciąży. Jestem najszczęśliwsza! Kiedy przez lata przyzwyczajałam się do myśli, ze przez moja chorobę, ciąża może być dla mnie nieosiągalnym marzeniem. Jestem dowodem, ze marzenia się spełniają. Kocham Was i dziękuje za wsparcie przez wszystkie lata! Szczególnie przytulam wszystkie endo wojowniczki!!!

Pierwsze dziecko artystki pojawiło się na świecie 19 grudnia ubiegłego roku. Dobrą nowinę przekazała za pośrednictwem Instagrama. Na świat przyszedł Victor Antoni Komasa Łazarkiewicz. Teraz pokazała się zupełnie nago. Tak wygląda kilka miesięcy po porodzie. Zdjęcie opublikowała znana modelka Anja Rubik, a którą Mary się przyjaźni.

Anja Rubik i Mary Komasa zrzuciły ubrania i zapozowały do zdjęć

Anja Rubik i Mary Komasa poznały się dobre kilka lat temu na planie sesji do założonego przez modelkę magazynu 25. Od razu złapały nić porozumienia, a ich przyjaźń z czasem się umocniła. Zaowocowała także wspólnymi projektami. Na przykład w 2016 roku Anja wystąpiła w teledysku Mary.

Jesteśmy ze sobą bardzo blisko – powiedziała o swojej relacji z Anją Rubik Mary Komasa i dodała – Jestem wdzięczna Ani, że wspiera takie projekty jak mój. Bardzo się cieszę, że jest w moim otoczeniu.

Klip został pokazany premierowo na festiwalu w Krakowie, a potem trafił do sieci. Wyreżyserował go Jan Komasa.

Na zdjęciach opublikowanych przez Anję, panie są zupełnie nagie. Wyglądają imponująco, zwłaszcza Mary, która przecież nie tak dawno urodziła synka.

Powrót do natury – napisała Rubik.

Odważne i piękne kadry zebrały całą masę zachwytów.


Mary Komasa i Anja Rubik

Mary Komasa i Anja Rubik

Mary Komasa i Anja Rubik

Mary Komasa i Anja Rubik

Ciężarna Mary Komasa topless

Ciężarna Mary Komasa topless

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×