Milimetry dzieliły Anję Rubik od wpadki! Jej dekolt sięgał aż… Zobaczcie sami

Anja Rubik Top Model 7 finał

Anja Rubik na finale „Top Model 7”

26 listopada w Warszawie odbyło się najbardziej wyczekiwane wydarzenie modowe tego roku – Top Model 7, które powróciło po długiej przerwie na antenę TVN., doczekało się ostatniego, finałowego odcinka. Hubert GromadzkiAnna MarkowskaKasia Szklarczyk ostatni raz stanęli w szranki i na oczach setek tysięcy widzów oczekiwali na wyniki. Kto zostanie kolejnym Top Model? Tego jeszcze nie wiemy. Wiemy natomiast, że Anja Rubik zdeklasowała swoją stylizacją wszystkie gwiazdy, które pojawiły się tego wieczoru na gali by wspierać finalistów.

Rubik słynie ze swojej niezwykłej urody i niesamowitego ciała – nie sposób odmówić jej ani jednego ani drugiego, co doceniają projektanci mody na całym świecie. Jako jedna z odnoszących największe sukcesy modelek, Anja jest na topie z trendami i bawi się nimi w niezwykle odważny sposób. Tym razem postawiła jednak na minimalizm, ale nawet w tym stylu potrafiła zrobić piorunujące wrażenie.

Anja sięgnęła po kreację, która przypomina raczej tunikę, niż sukienkę. Seksowna mini w ozdobne biało-czerwone pasy odsłoniła jej nogi tak wysoko, jak tylko było to możliwe, ale dekolt i tak przyciągał więcej uwagi. Wycięty w bardzo odważny serek, sięgał niemal do pępka Rubik, która nie ma oporów przed chwaleniem się swoim seksownym ciałem.

Swoją stylizację uzupełniła czarnymi sandałkami na szpilce, lekkim makijażem i zadziorną, pofalowaną fryzurką. Wyglądała obłędnie!

Jak wam się podoba?

Gwiazdy na finale „Top Model 7”: Anja Rubik, Joanna Krupa, Joanna Przetakiewicz, Kasia Sokołowska

Będzie skandal! Zuza z „Top Model” miażdży program! To dlatego nikt nie zrobił kariery! I to mówi zwyciężczyni show? [WIDEO]

Koszmar! Gwiazda „Top Model” w ostatniej chwili odwołała swój udział w finale!

 


Anja Rubik – finał Top Model 7

Anja Rubik – finał Top Model 7

Anja Rubik – finał Top Model 7

Anja Rubik – finał Top Model 7

Anja Rubik – finał Top Model 7

Anja Rubik – finał Top Model 7

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×