Anita Włodarczyk otworzyła się na temat macierzyństwa: „To raczej nie będzie możliwe”. Szczery wywiad poruszy serca jej fanów

Anita Włodarczyk

Anita Włodarczyk

Anita Włodarczyk zdecydowała się udzielić bardzo szczerego wywiadu. Sportsmenka opowiedziała o miłości, rodzinie i macierzyństwie. Wyznała bardzo smutną prawdę. 

Anita Włodarczyk jest jedną z najbardziej znanych polskich sportsmenek. Może się pochwalić wieloma sukcesami. Na swoim koncie ma między innymi: dwa złote medale igrzysk olimpijskich, czterokrotne mistrzostwo świata oraz wiele rekordów Polski, Europy i globu w rzucie młotem. Jest autorką aż 15 najlepszych odległości w rzucie młotem kobiet w historii sportu. W 2016 roku udało jej się osiągnąć rekordową odległość 82,98 metra.

Sportsmenka doczekała się także własnej lalki Barbie. Firma Mattel od kilku lat promuje wzorce godne naśladowania i tworzy zabawki w serii Barbie Shero. Takiego zaszczytu dostąpiło jedynie 6 znanych Europejek.

Anita nie ukrywała swojej wielkiej dumy i chętnie chwaliła się zabawką, która do złudzenia ją przypomina. Jej sportowa postawa i zacięcie do walki zostało docenione w piękny sposób. Młociarka odniosła już wiele sportowych sukcesów, ale niestety nie może powiedzieć tego samego o swoim życiu prywatnym.

Anita Włodarczyk o założeniu rodziny i dzieciach

O sukcesach sportowych Anity słyszał każdy fan sportu. Niewiele jednak wiadomo o jej życiu prywatnym. Ostatnio była ona gościem w programie Taka jak ty. Tam nieco bardziej się otworzyła. Można już obaczyć zwiastun programu, który zostanie wyemitowany w sobotę o 18.30. Opowiedziała w nim między innymi o związkach. Wyznała, że nigdy nie była zakochana.

Nie szukam miłości, to samo kiedyś przyjdzie. Nic na siłę. Natomiast takiej prawdziwej miłości jeszcze nie zaznałam, ale to też pewnie przez to, że cały czas jestem na zgrupowaniach. To nie jest łatwe, bo większość czasu spędzam poza domem. Natomiast mam wielu wspaniałych przyjaciół, również mężczyzn, natomiast nigdy się jeszcze nie zakochałam – wyznała.

Gwiazda została zapytana także o macierzyństwo. Chociaż przyznała, że lubi dzieci i mogłaby założyć rodzinę, to nie widzi siebie w roli matki opiekującej się gromadką rozbrykanych pociech.

Myślę, że mogę to sobie wyobrazić. Dom pełen dzieci… może nie. Mimo że kocham dzieci, ale myślę, że to raczej nie będzie możliwe.

Przed kamerą opowiedziała też swoim ideale mężczyzny. W tym przypadku całkowicie zdaje się na los i nie ma sprecyzowanych wymagań.

Nie mam ideału, nie chciałabym tego określać, bo wtedy już w ogóle byłoby ciężko, by takiego mężczyznę spotkać na swojej drodze. Wcale nie musi być sportowcem zdradziła.

Nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki za Anitę i za to, żeby w końcu na jej drodze pojawił się ten jedyny mężczyzna.


Anita Włodarczyk i Irena Szewińska

Anita Włodarczyk i Irena Szewińska

Anita Włodarczyk

Anita Włodarczyk

Anita Włodarczyk – pogrzeb Ireny Szewińskiej

Anita Włodarczyk – pogrzeb Ireny Szewińskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×