Anita Włodarczyk doczekała się własnej Barbie. Jest identyczna. Tylko 6 gwiazd dostąpiło takiego zaszczytu

Anita Włodarczyk

Anita Włodarczyk

Anita Włodarczyk została doceniona przez firmę Mattel, która produkuje najsłynniejsze lalki na świecie. Medalistka olimpijska w rzucie młotem doczekała się lalki stworzonej na jej podobieństwo. Wielkim sukcesem pochwaliła się na Instagramie.

Anita Włodarczyk od lat jest wielką inspiracją i jedną z najbardziej znanych polskich sportsmenek. Na swoim koncie ma wiele sukcesów. Jest dwukrotną złotą medalistką igrzysk olimpijskich, czterokrotną mistrzynią świata oraz wielokrotną rekordzistką Polski, Europy i świata w rzucie młotem. Jest autorką aż 15 najlepszych odległości w rzucie młotem kobiet w historii sportu.

Anita w 2016 roku osiągnęła rekordową odległość 82,98 metra. Sportową karierę robi już od prawie dwóch dekad, a pomimo tego nadal chce sięgać po więcej. Gwiazda bardzo intensywnie przygotowuje się do Igrzysk Olimpijskich w Tokio, które odbędą się na przełomie lipca i sierpnia.

Poza treningami ma także czas na własne pasje. Uwielbia surfować, grać na pianinie, a także haftować. Jak każda kobieta kocha też modę, a zwłaszcza buty, których ma bardzo pokaźną kolekcję. Anita za swoje sportowe wyniki i waleczną postawę została właśnie doceniona w wyjątkowy sposób.

Anita Włodarczyk ma własną lalkę Barbie

Sport wymaga od zawodników poświęcenia. Wielu z nich zaczyna treningi już w dzieciństwie i podporządkowuje temu całe swoje życie. Wysiłki sportowców są doceniane nie tylko przez ich wiernych fanów, ale także przez różne instytucje. Anita Włodarczyk może się pochwalić ogromnym wyróżnieniem, które ogłosiła właśnie na Instagramie.

Medalistka olimpijska doczekała się własnej lalki Barbie. Firma Mattel od kilku lat wypuszcza na rynek specjalną serię lalek pod nazwą Barbie Shero. Są to lalki, które mają promować wśród młodzieży wartościowe wzorce, a Anita jest zdecydowanie jednym z nich. Sportsmenka nie ukrywa swojej wielkiej radości i dumy.

Barbie Shero 2021. Barbie młociarka, jedyna na świecie lalka Barbie rzucająca młotem. Dzisiaj cieszę się jak dziecko.
Wiele wyróżnień, nagród w swojej karierze otrzymywałam. Każde z nich było dla mnie motywacją do osiągania jeszcze wyższych celów, ale to wyróżnienie w postaci lalki Barbie zaprojektowanej na swoje podobieństwo jest szczególne dlaczego ? Ponieważ przyznawane jest wybitnym kobietom, które udowadniają dziewczynkom i kobietom na całym świecie, że warto mieć marzenia, być upartą w dążeniu do ich realizacji, warto podążać własną drogą. Można być kobietą i robić wszystko to, o czym się marzy. W swoim życiu pokonałam długą drogę, mierzyłam się z kontuzjami i presja społeczną, ale zawsze wychodziłam zwycięsko i wiecie co ? Nie ma rzeczy niemożliwych – napisała Anita.

Anita pochwaliła się lalką ubraną w barwy narodowe, która wygląda zupełnie jak ona. Barbie stworzona na jej podobieństwo ma oczywiście w ręku młot. Gwiazda sportu podkreśliła także, że w tym roku jedynie 6 inspirujących Europejek doczekało się takiego wyróżnienia od firmy Mattel.

Jest mi niezmiernie miło, że znalazłam się w gronie najbardziej inspirujących kobiet świata, w gronie innych sześciu Europejek nagrodzonych w tym roku wyróżnieniem Barbie Shero.

Przypomnijmy, że pierwszą Polką, która doczekała się własnej lalki Barbie, jest Martyna Wojciechowska. Firma wyróżniła ją w 2018 roku. Rok później lalki Barbie Shero trafiła do Iwony Blecharczyk, która jest zawodowym kierowcą samochodów ciężarowych.


Anita Włodarczyk

Anita Włodarczyk

Anita Włodarczyk - lalka Barbie Shero

Anita Włodarczyk - lalka Barbie Shero

Anita Włodarczyk i Irena Szewińska

Anita Włodarczyk i Irena Szewińska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×