Szukaj

Anita Werner przeniosła związek na nowy poziom! Niedawno debiutowali razem na salonach, a teraz?

Anita Werner

Anita Werner zamieszkała z partnerem

Anita Werner postanowiła zrobić kolejny krok w swoim związku z Michałem Kołodziejczykiem. Para zaledwie trzy tygodnie temu zadebiutowała na salonach, a choć spotyka się dopiero od paru miesięcy, dziennikarka postanowiła przenieść relację na nowy poziom. Co takiego zrobiła? To bardzo odważne w tak wczesnym stadium relacji!

Anita WernerMichał Kołodziejczyk zaskoczyli wszystkich gdy pojawili się wspólnie na TeleKamerach 2019. Dziennikarka znana z Faktów oraz dziennikarz z Wirtualnej Polski dokonali oficjalnego „coming outu” jako para, podczas jednej z najważniejszych imprez w polskim show-biznesie. Kolejnego dnia po gali mówiono tylko o nich – okazuje się, że są razem od kilku miesięcy, a miłość naprawdę kwitnie. Świadczy o tym choćby fakt, że Michał nie może przestać opowiadać o swojej pięknej partnerce:

W pracy opowiada o wspólnych weekendach i zakupach. Są ze sobą bardzo szczęśliwi. Michał zapewnia, że Anita wcale nie jest królową lodu, jak nazywają ją widzowie Faktów. Ma ponoć wielkie poczucie humoru i dużo się śmieje – wyjawia informator Faktu

Wygląda na to, że Anita również jest w nim zakochana do granic możliwości, bo postanowiła… wprowadzić się do swojego ukochanego. Jak twierdzi tabloid, jest go zupełnie pewna i nie obawia się, że przeniesienie związku na nowy poziom może coś popsuć.

Pozostaje jedynie życzyć jeszcze więcej miłości. 😉

Anita Werner w ramionach swojego partnera na TeleKamerach 2019! To ich debiut na salonach!

Przyjaciele żegnają Grzegorza Miecugowa. Monika Olejnik, Kuba Wojewódzki, Anita Werner… Poruszające wpisy gwiazd

Anita Werner zawsze stawia na klasykę. Wyjątek zrobiła na TeleKamerach 2017. W takiej kreacji jeszcze jej nie widzieliśmy


Anita Werner i Michał Kołodziejczyk są parą

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk są parą

TeleKamery 2019: Anita Werner z partnerem

TeleKamery 2019: Anita Werner z partnerem

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk – TeleKamery 2019

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk – TeleKamery 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×