Szukaj

Zrujnowana fryzura Anity Werner hitem internetu. Skojarzenie nasuwa się tylko jedno

Anita Werner

Anita Werner

Anita Werner wykazała się ogromnym dystansem do siebie i poczuciem humoru, kiedy zaprezentowała swoją zwykle nienaganną fryzurę po treningu. Jak wygląda dziennikarka i do jakiego zwierzęcia się porównała?

Anita Werner, znana i lubiana dziennikarka związana z TVN,  zawsze wygląda profesjonalnie i nienagannie. W jej pracy schludny wygląd to podstawa i ona doskonale o tym wie. Dzisiaj jednak zaskoczyła fanów, publikując niecodzienne zdjęcie. Wygląda zupełnie inaczej niż na wizji, a jej fryzura sprowokowała ja do porównania do sympatycznego zwierzęcia.

Anita Werner: fryzura po treningu

Anita Werner do tej pory nie zajmowała się w ogóle mediami społecznościowymi. Gdy cały świat korzysta już z Instagrama, ona dopiero niedawno do niego dołączyła. Na jej profilu pojawiły się pierwsze zdjęcia, a ostatnie z nich zaskoczyło i rozbawiło jej fanów, którzy zaczynają obserwować konto ulubienicy.

Opublikowała zdjęcie, do którego pozuje bez grama makijażu i w zaskakującej fryzurze. Na co dzień zawsze perfekcyjnie umalowana i uczesana Anita Werner nie przypomina samej siebie. Wykazała się także niesamowitym poczuciem humoru i porównała się do alpaki, pisząc, że jakoś dziwnie jej czupryna przypomina jej podobną, która gdzieś widziała.

Ten moment, kiedy po treningu masz fryzurę, którą gdzieś już widziałaś. Jak tam Wasz czwartek, też z uśmiechem? #smile #natural #naturalnie #jakalpaka #bezretuszu #samozycie

Jak widać, na co dzień opanowana, w pełni profesjonalna dziennikarka, która ma na swoim koncie liczne nagrody za swoją pracę, a także cieszy się niezmiennie zaufaniem widzów, ma też ogromny dystans do siebie.

  • Trzeba mieć dystans do siebie brawo Ty.
  • Ważne że endorfiny wyprodukowane to i uśmiech jest.
  • Świetnie:) proszę wystąpić tak w faktach o 19:))choc raz.
  • To naprawdę Pani? To chyba są dwie Anity. Ta poważna w Faktach i tu, druga szalona. Poczucie humoru to podstawa. Pozdrawiam.
  • Co za podobieństwo, mógłby się ten czworonóg uczesać.Ubustwiam panią.
  • Grunt to umieć śmiać się z samego Siebie – piszą.

My także doceniamy poczucie humoru dziennikarki. Podobieństwo – uderzające.


Anita Werner - fryzura po treningu

Anita Werner - fryzura po treningu

Anita Werner – otwarcie showroomu Macieja Zienia

Anita Werner – otwarcie showroomu Macieja Zienia

Anita Werner - gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła

Anita Werner - gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×