Szukaj

Anita Werner szykuje się do ślubu. Internauci śpieszą z gratulacjami. Kim jest jej partner?

Anita Werner w wielkim aucie

Anita Werner w wielkim aucie

Anita Werner i jej ukochany szykują się do ślubu? Jeden wpis dziennikarki i jej zdjęcie z ukochanym sporo namieszały. Czy słowa Anity sugerują, że czeka na wyjątkową biżuterię?

Anita Werner od samego początku jest związana ze stacją TVN i TVN24. Prowadzi tam główne wydanie Faktów, oraz program Fakty po faktach. Chociaż od niemal dwóch dekad możemy oglądać ją jako prowadzącą program informacyjny, to dla widzów cały czas pozostaje nieco tajemnicza.

Los zdecydowanie nie oszczędza Anity Werner. Dziennikarka przez kilka lat związana z podróżnikiem Kacprem Godyckim-Ćwirko. Para poznała się dzięki Martynie Wojciechowskiej. Serce gwiazdy telewizji pękło w 2012 roku, gdy jej ukochany zmarł nagle na zator płucny, gdy przebywał w Afryce. Chwilę wcześniej musiała także pożegnać swoją ukochaną mamę, która przegrała walkę z rakiem.

Anita przez bardzo długi czas była singielką i nie miała zamiaru z nikim się wiązać. Dopóki na jej drodze nie stanął Michał Kołodziejczyk. Ukochany prezenterki również jest dziennikarzem i dyrektorem Canal+ Sport. Para jest ze sobą od niemal dwóch lat. Zadebiutowali na salonach podczas gali Telekamer w 2019 roku. Wszystkie aparaty tego wieczoru były skierowane tylko na nich.

Anita Werner szykuje się do ślubu?

Odkąd zakochani potwierdzili łączące ich uczucie, to coraz częściej prasa spekuluje o tym, że powoli szykują się już do ślubu. Anita i Michał bardzo chętnie pokazują się razem i publikują wspólne zdjęcia. Gwiazda TVN towarzyszy swojemu ukochanemu podczas służbowych wyjazdów i podziela jego sportowe pasje. Para razem napisała książkę Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka. Zbierając materiały do swojej publikacji, objechali razem spory kawałek świata. Odwiedzili między innymi Kosowo, Irlandię Północną, Bośnię i Hercegowinę. Wtedy właśnie ich uczucie przybrało na sile.

Anita ostatnio mocno podkręciła atmosferę wokół związku.

Jeszcze się nie zdarzyło, żebyśmy razem na zdjęciu mieli tyle biżuterii. I to nie na mojej dłoni – npisała pod zdjęciem.

Internauci od razu zareagowali na słowa Anity.

 Czy powinniśmy już gratulować?

Wydaje nam się, że dziennikarka delikatnie zasugerowała, że na jej palcu brakuje biżuterii. Czy już niedługo usłyszymy o zaręczynach Anity i Michała? Ich fani na pewno czekają na taką wiadomość.


Anita Werner i Michał Kołodziejczyk

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk

Anita Werner z partnerem – TeleKamery 2020

Anita Werner z partnerem – TeleKamery 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×