Anita Werner przekazała z partnerem świetną wiadomość, a na jej twarzy pojawiły się łzy szczęścia. Fani zasypali parę gratulacjami

Anita Werner z partnerem

Anita Werner z partnerem

Anita Werner w końcu mogła się tym pochwalić. Gdy już to zrobiła, emocje sięgnęły zenitu. Dziennikarka nie mogła powstrzymać łez. 

Anita Werner od niemal dwóch dekad jest związana z TVN i TVN24. Dziennikarka prowadzi Fakty po południu i rozmawia z zaproszonymi politykami w Faktach po faktach. Z popularności czerpie pełnymi garściami. Z sukcesami prowadzi profil na Instagramie, na którym zgromadziła wokół siebie ponad 100 tysięcy fanów. Regularnie mogą oni oglądać jej nowe zdjęcia.

W sobotę dodała nowy album. Zapłakana pochwaliła się na nim swoim sukcesem. Gwiazda prywatnej stacji długo to czekała.

Anita Werner z dobrą nowiną dla fanów. Co im przekazała?

44-latka zapozowała na mecie maratonu. Na kilku zdjęciach zapozowała sama. Jest na nich wyraźnie poruszona i płacze ze szczęścia. Na jeszcze innym ujęciu towarzyszy jej ukochany partner, Michał Kołodziejczyk, dziennikarz sportowy.

aa!!! Mam to!!! Przebiegłam maraton!!! I na mecie ze szczęścia i ze zmęczenia lały mi się z oczu łzy i nie chciały przestać. Chciałam najpierw napisać, że nie wierzę, że to zrobiłam, ale przecież pracowałam na to w sumie dwa i pół roku! 42,195 km #omg ! Miałam kilka kryzysów, kilka razy przegrywałam sama ze sobą, ale obiecałam sobie, że się nie poddam i że dam radę! Dałam! I jestem z siebie mega dumna! Czas oficjalny 4:41:56. Nie, nie biłam dziś rekordów, chciałam ten bieg po prostu przyzwoicie przebiec – pochwaliła się w opisie albumu.

Następnie zwróciła się do swojego partnera:

@michal_kolo1 z Ciebie też jestem dumna! Byłeś siłaczem i zwycięzcą już na starcie! Zrobiłeś niesamowitą robotę ucząc mnie od dawna jak trenować i biegać. I sam też dziś pokazałeś swoją siłę. To dzięki Tobie dobiegłam dziś do mety! Dziękuję Kochanie!

A na koniec pozdrowiła fanów:

To jest piękny dzień! Pozdrawiam wszystkich serdecznie! Pamiętajcie, niemożliwe nie istnieje!

Pod zdjęciami zaroiło się od głosów wsparcia dla pani redaktor.

  • Gratulacje.

  • Jesteście niesamowici. Prawdziwa #powercouple. GRATULACJE.

  • Gratulacje i trzymam kciuki za więcej takich chwil – pisali fani i koledzy z branży.

Jastrząb Post gratuluje Anicie i Michałowi sportowych osiągnięć.


Anita Werner i jej partner przebiegli maraton

Anita Werner i jej partner przebiegli maraton

Anita Werner i jej partner przebiegli maraton

Anita Werner i jej partner przebiegli maraton

Anita Werner i jej partner przebiegli maraton

Anita Werner i jej partner przebiegli maraton

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×