Szukaj

Anita Werner pokazała partnera. Czułe pocałunki uwieczniła na zdjęciu. Zrobiło się romantycznie

Anita Werner

Anita Werner

Anita Werner dodała na Instagramie zdjęcie, które rozczuliło internautów. Nie brakuje tu czułych pocałunków z partnerem. Jak wyglądają?

Anita Werner swoją karierę rozpoczęła na antenie stacji TVN i TVN 24 i niezmiennie tam króluje od kilku lat. Prowadzi główne wydanie Faktów, oraz program Fakty po faktach i to dzięki niej jesteśmy na bieżąco z informacjami dotyczącymi nie tylko naszego kraju, ale również całego świata. Za pośrednictwem mediów przekazuje dobre i złe wieści, jednak prywatnie jest osobą raczej tajemniczą i niewiele wiemy o jej życiu. Wszystko dozuje w takiej ilości, w jakiej sama chce.

Wiemy natomiast, że los nie oszczędzał jej dotychczas, jeśli chodzi o jej związki. Dziennikarka tworzyła przez kilka lat relację z podróżnikiem Kacprem Godyckim-Ćwirko. Para poznała się dzięki ich wspólnej znajomej Martynie Wojciechowskiej. Jednak ta znajomość zakończyła się w tragicznych okolicznościach. Ukochany odszedł nagle. Zmarł na zator płucny podczas pobytu w Afryce. Anita dosłownie chwilę przed tym wydarzeniem musiała pożegnać swoją ukochaną mamę, która przegrała walkę z rakiem.

Werner przez bardzo długi czas była singielką. Jej serce nie było gotowe na kolejny związek, jednak gdy poznała Michała Kołodziejczyka, zabiło zdecydowanie mocniej. Miłość prezenterki również jest dziennikarzem i dyrektorem Canal+ Sport. Para jest ze sobą od niemal dwóch lat. Ich pierwsze wspólne wyjście miało miejsce podczas gali Telekamer w 2019 roku i było medialnym wydarzeniem.

Anita Werner pokazała partnera

Zakochani wciąż nie widzą poza sobą świata. Prasa spekuluje nawet o ich ślubie. Para chętnie pokazuje się razem i publikuje wspólne zdjęcia. Gwiazda TVN podziela jego sportowe pasje. Razem napisali książkę Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka, która od wczoraj jest dostępna w księgarniach. Co więcej, czytelnicy bardzo się nią zainteresowali, gdyż według tego, co napisała Anita, wydawca już ogłosił dodruk.

Dziennikarka postanowiła tym faktem pochwalić się na swoim Instagramie, przy okazji zamieszczając zdjęcie z ukochanym. Ona tonie w uśmiechu, natomiast on czule całuje ją w policzek. Zdjęcie aż kipi od szczęścia i miłości.

Tak, jesteśmy szczęśliwi. Tak, jesteśmy dumni – napisała.

View this post on Instagram

Tak, jesteśmy szczęśliwi. Tak, jesteśmy dumni. Nasza książka od wczoraj jest w księgarniach, a nasz Wydawca dziś ogłasza dodruk! Wiecie dlaczego, Drodzy Czytelnicy? Bo jesteście niesamowici! Dziękujemy!!!🤩 #mecztopretekst to sześć reportaży z sześciu różnych krajów i to dwanaście miesięcy naszej pracy. Ta praca to pasja i frajda, ale czasem to też zmęczenie i nieprzespane noce. Daliśmy z siebie wszystko, żeby dać Wam tę książkę, a Wy dajecie nam teraz mnóstwo radości!🤩 Trzymamy dalej kciuki za to, żeby jeszcze więcej z Was przekonało się, jak piłka nożna prosto i fajnie tłumaczy świat. Bo futbol jest czymś więcej niż grą na boisku. To ludzie i ich historie, narody i ich kłopoty, wspólnoty i ich więzi, to przyjaźnie i ich próby. To samo życie. #mecztopretekst #książka #premiera #autor #author #futbol #wojna #polityka #duma #radość #book #booklover #smile #redcarpet #aboutlastnight #michalkolodziejczyk @wydawnictwosqn @labotigapl @tvn.pl @tvn24.pl

A post shared by Anita Werner (@anita_werner_official) on

Pod postem pojawiły się komentarze i gratulacje:

  • Było super.
  • Cudowni!
  • Pięknie wyglądacie! Pani Anitko ten uśmiech jest rozbrajający.
  • Piękna sprawa! Gratulacje!

My również przyłączamy się do tych słów.


Anita Werner

Anita Werner

Anita Werner z partnerem

Anita Werner z partnerem

Anita Werner z partnerem

Anita Werner z partnerem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×