Szukaj

Anita Sokołowska dodała sugestywny wpis. Fanka podejrzewa, że chodzi o Covid. Jest odpowiedź gwiazdy

Anita Sokołowska

Anita Sokołowska

Anita Sokołowska, jedna z gwiazd Przyjaciółek, dodała na swoim Instagramie sugestywny wpis. Jednak z internautek podejrzewa, że może chodzić o COVID-19. Co odpowiedziała aktorka?

 

Koronawirus okazał się sprawcą wielkiego zamieszania na całym świecie. Zatrzymała się gospodarka, kwarantanna spowodowała zawieszenie życia codziennego. Podobnie było w telewizji – zawieszono produkcję seriali i programów telewizyjnych. Dopiero w czerwcu produkcje ruszyły ponownie pełną parą, a aktorzy mogli wrócić na plan.

Podobnie było z ulubionym serialem widzów Polsatu. Gwiazdy Przyjaciółek nagrywały kolejne odcinki, kiedy okazało się, że u jednej z gwiazd wykryto koronawirusa. Prace na planie zostały wstrzymane. Liczba zakażonych sięga nawet kilkunastu osób, o czym w rozmowie z Rzeczpospolitą powiedział reżyser Grzegorz Kuczeriszka:

Jesteśmy po kolejnej serii testów, które stwierdziły obecność wirusa u kilkunastu osób, potwierdzając, że zwłaszcza osoby nieprzestrzegające zobowiązań do unikania dużych zgromadzeń, a także przemieszczające się z jednej ekipy filmowej do drugiej, stanowią największe zagrożenie dla filmowej branży, próbującej odbudować się po lockdownie.

Produkcja i pr Polsatu nie ujawniają konkretnych nazwisk zarażonych gwiazd. Na odważniejszy krok zdecydował się magazyn Show, który w jednym z wydań informuje, że to Małgorzata Socha ma koronawirusa. Potem pojawiły się i inne nazwiska, a Magdalena Stużyńska opublikowała post, w którym zapewniła, że nie jest zakażona.

Czy Anita Sokołowska przekazała wiadomość na temat koronawirusa?

Na Instagramie Anity Sokołowskiej pojawił się dziś sugestywny wpis z piękną fotografią aktorki. Napisała, że należy ufać samemu sobie, bo wiemy więcej, niż nam się wydaje.

TRUST
YOURSELF,
YOU
KNOW
MORE
THAN
YOU
THINK

View this post on Instagram

… TRUST YOURSELF, YOU KNOW MORE THAN YOU THINK ….

A post shared by Anita Sokołowska (@anita_sokolowskaa) on

Post spowodował, że pojawiła się cała fala komentarzy z komplementami. Jedna z internautek natomiast podejrzewa, że może chodzić o koronawirusa na planie Przyjaciółek.

Pani Anitko, czy to wiadomość do chorej części przyjaciółek na covid? – zapytała.

Odpowiedź gwiazdy rozwiała wszelkie wątpliwości:

Absolutnie nie.

Jak widać, temat ciągle jest gorący, a tajemnicze posty tylko podsycają spekulacje i ciekawość fanów, co się dzieje z gwiazdami produkcji, po ogłoszeniu, że pojawił się COVID-19 na planie, a zdjęcia zostają zawieszone.


Anita Sokołowska - fanka pyta o covid-19

Anita Sokołowska - fanka pyta o covid-19

Anita Sokołowska - fanka pyta o covid-19

Anita Sokołowska - fanka pyta o covid-19

Anita Sokołowska na ściance

Anita Sokołowska na ściance

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×