Anita Sokołowska zmieniła kolor włosów. Odcień zaskoczył jej fanów. „Karmel? Sarni blond?”

Anita Sokołowska zmieniła kolor włosów

Anita Sokołowska zmieniła kolor włosów

Anita Sokołowska zdecydowała się zmienić kolor włosów. Przyzwyczajeni do ciemnego brązu fani są zaskoczeni, ale nie szczędzą aktorce komplementów, bo wygląda obłędnie.

Anita Sokołowska, którą widzowie uwielbiają za rolę Zuzy w Przyjaciółkach, przyzwyczaiła swoich fanów, że jej włosy mają ciemnobrązowy kolor. Niedawno jednak postanowiła odświeżyć wizerunek i przefarbowała pasma. Odcień, który wybrała dosyć zaskoczył jej obserwujących na Isntagramie, podoba im się, komplementują aktorkę, ale też próbują sklasyfikować barwę.

Anita Sokołowska ma nowy kolor włosów

Sokołowska cieszy się sporą popularnością i zainteresowaniem internautów. Mimo że w show-biznesie pracuje już od wielu lat, to rola w serialu Polsatu Przyjaciółki ugruntowała jej pozycję. Aktorka sama stara się chronić swoją prywatność, ale zainteresowanie jej życiem wśród internautów jest ogromne, więc są łasi na każdy szczegół, którym się z nimi podzieli.

Wybiera więc te elementy swojego życia, które chce pokazać. Dzięki temu wiemy między innymi, że jej pasją jest wspinaczka i nie stroni od angażowania się w ważne społecznie sprawy, czego dała wyraz, uczestnicząc w Strajku Kobiet.

Anita Sokołowska ma sporą rzeszę fanek, dla których jest także inspiracją modową. Na swoim profilu aktorka pochwaliła się nowym kolorem włosów, co spotkało się ze sporym odzewem wśród jej obserwatorów.

hymmm,
ciężki dziś mój poranek….
za oknem szarość…
….
pytacie mnie o nowy kolor włosów…
ja nie wiem jak dokładnie zwie się ten kolor, ale wiem kto mi go zrobił… a najważniejsze, ze bardzo dobrze się w nim czuje
@da_midays w @atelierstylissimo DZIĘKUJE – napisała.

Na zdjęciu widzimy, że dosyć mocno rozjaśniła kolor. Teraz jej ciemny brąz zastępuje zupełnie inny odcień, Anita nazwy koloru nie pamięta, więc internauci idą w sukurs i zapytują:

Karmel? Sarni blond?

Być może to jeszcze coś innego. Jedno jest pewne. Sokołowskiej jest w tym odcieniu bardzo do twarzy. Wygląda rewelacyjnie i jak sama podkreśliła, dobrze się czuje w takim wydaniu. W komentarzach pod postem nie brakuje też komplementów. Zdecydowanie zmiana na plus.


Anita Sokołowska zmieniła kolor włosów

Anita Sokołowska zmieniła kolor włosów

Anita Sokołowska zmieniła kolor włosów

Anita Sokołowska zmieniła kolor włosów

Anita Sokołowska na inauguracji Specktaklove

Anita Sokołowska na inauguracji Specktaklove

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×