Anita Sokołowska zaszalała u fryzjera! Gwiazda postawiła na mocne cięcie i grzywkę

Anita Sokołowska

Anita Sokołowska

Anita Sokołowska po raz kolejny postanowiła zaszaleć z fryzurą. Gwiazda serialu Przyjaciółki zdecydowała się na mocne cięcie i grzywkę. Jak teraz wygląda?

Anita Sokołowska dała się poznać widzom jako gwiazda najbardziej popularnych seriali. Najpierw przez wiele lat wcielała się w postać doktor Leny w serialu Na dobre i na złe, potem dołączyła do obsady serialu Przyjaciółki. Od samego początku, czyli od 2012 roku, gra jedną w głównych postaci w hicie stacji Polsat. Zagmatwane losy Zuzy śledzi wierna grupa widzów.

Gwiazda jest aktywna na Instagramie, gdzie chętnie pokazuje to, co aktualnie dzieje się w jej życiu. Ujawnia kulisy kolejnych zawodowych projektów, ale także pokazuje wybrane fragmenty ze swojej codzienności. Podczas wiosennej kwarantanny chętnie odsłaniała zakątki swojego mieszkania. Aktorka może się pochwalić bardzo przytulnym wnętrzem, a zwłaszcza niezwykle imponującą biblioteką. Przez wiele lat Sokołowska nie eksperymentowała zbytnio z wizerunkiem. Miało to zapewne związek z jej serialowymi kontraktami, które jak wiadomo, nie pozwalają aktorom na zbytnią ingerencję w swoją fryzurę. Tym większe było zaskoczenie fanów, gdy w poniedziałek zobaczyli swoją ulubienicę w nowej fryzurze.

Anita Sokołowska w nowej fryzurze

Gwiazda serialu Przyjaciółki od wielu lat stawia na ten sam kolor włosów oraz pasma, które sięgają jej do ramion. Ostatnio na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym mogliśmy zobaczyć, że zdecydowała się nieco rozjaśnić swoje brązowe kosmyki. Nadała fryzurze całkiem nowy blask i odświeżyła wizerunek. Fani w komentarzach dopytywali o koloryzację, ale sama aktorka nie potrafiła dokładnie określić odcieniu nowego koloru.

Dzisiaj Anita pochwaliła się kolejną metamorfozą. Zdecydowała się na dosyć mocne cięcie i cieniowanie, ale najważniejszym elementem nowej fryzury zdecydowanie jest grzywka.

@hubert_komerski Powiedział, pewnego poniedziałku – „uśmiechnij się tak by widać było wszystkie zmarszczki”.

Nie obyło się oczywiście bez komplementów. Obserwatorzy aktorki nie szczędzą pod jej adresem miłych słów.

  • Ale pięknie.
  • Wygląda Pani jak 16-latka!
  • Extra fryz! Bosko!
  • Zdecydowanie zmiana na plus.

My również przyłączamy się do tych opinii. Anita wygląda zjawiskowo, a grzywka zdecydowanie jej pasuje.


Anita Sokołowska w nowej fryzurze

Anita Sokołowska w nowej fryzurze

Anita Sokołowska zmieniła kolor włosów

Anita Sokołowska zmieniła kolor włosów

Anita Sokołowska zmieniła kolor włosów

Anita Sokołowska zmieniła kolor włosów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×