Anita Sokołowska pokazała wnętrza swojego domu. Jej biblioteka robi wrażenie

Anita Sokołowska

Anita Sokołowska

Anita Sokołowska pokazała swój dom. Jak mieszka aktorka Przyjaciółek? Gwiazda zaprosiła fanów do swojej kuchni i biblioteki.

Anita Sokołowska, to kolejna gwiazda, która ściśle stosuje się do dyrektyw wydanych przez Ministerstwo Zdrowia w związku z pandemią koronawirusa. Aktorka promuje akcję #zostańwdomu i spędza ten czas razem ze swoją rodziną. Przy okazji takich postów dodawanych przez celebrytów możemy chociaż przez chwilę zajrzeć do ich domów i codzienności.

Jak mieszka Anita Sokołowska?

U aktorki znanej z serialu Przyjaciółki ta codzienność jest bardzo rodzinna i zwyczajna. Na zdjęciu dodanym przez gwiazdę widzimy jej 6-letniego syna Antosia, który na czas kwarantanny wybrał sobie bardzo ambitne zajęcie. Chłopiec, leżąc na podłodze, maluje kilkumetrową kolorowankę i jak widać, spory kawałek ma już za sobą. W tym wszystkim znalazło się też miejsce dla domowego pupila. Czarny kot, jest żywo zainteresowany tym, co robi synek aktorki.

Fotografia, jaką podzieliła się aktorka, uchyla też rąbka tajemnicy, o tym jak mieszka. Widzimy tutaj bardzo ciepłe i przytulne wnętrza. Jasne drewniane podłogi i białe ściany to jedno z najbardziej lubianych przez gwiazdy połączeń. Dopełnieniem wystroju są białe drewniane drzwi, oraz bardzo modne w architekturze wnętrz wysokie, drewniane listwy przypodłogowe.  Gwiazda zdecydowała się też na włączniki do świateł w tylu retro.

Dom Anity Sokołowskiej jest też pełen zieleni. Aktorka może pochwalić się całkiem sporą kolekcją doniczek z kwiatami. Dostrzegamy je też w pomieszczeniach na innych zdjęciach, więc można się domyślać, że w całym domu nie brakuje naturalnych filtrów powietrza, jakimi są kwiaty. Nie sposób nie zwrócić uwagi na lodówkę, która jest pełna magnesów z podróży, ale też wspólnych rodzinnych zdjęć.

Anita Sokołowska ma ogromną bibliotekę

Podczas gdy synek aktorki oddaje się swoim rysunkowym pasjom, ona sama podczas kwarantanny nadrabia zaległości w lekturze. Gwiazda może pochwalić się bardzo pokaźną kolekcją książek. Jej biblioteka jest naprawdę imponująca.


Anita Sokołowska - jak mieszka?

Anita Sokołowska - jak mieszka?

Anita Sokołowska - jak mieszka?

Anita Sokołowska - jak mieszka?

Anita Sokołowska - jak mieszka?

Anita Sokołowska - jak mieszka?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×