Szukaj

Anita Lipnicka zmieniła fryzurę. Udowodniła, że na bardzo krótkich włosach można wyczarować szał

Anita Lipnicka to pierwsza i jedna z najważniejszych wokalistek grupy Varius Manx. Po wielu latach wróciła do krótkiej fryzury, jaką nosiła na początku swojej kariery. Najnowsza wersja robi wrażenie.
Anita Lipnicka fryzura

Anita Lipnicka fryzura

Na początku roku, tuż przed wybuchem koronawirusa, Anita Lipnicka wyruszyła w trasę koncertową zatytułowaną Intymnie, która wieńczyła obchody jubileuszu ćwierćwiecza pracy artystycznej wokalistki. Niestety tak jak inni artyści zmuszona była przerwać tour.

Anita na czas występów nie tylko zmieniła aranżacje swoich utworów na bardziej alternatywne, ale też zbudowała niezwykłą scenografię, dzięki której scena wyglądała jak ogród, wypełniony ogromną ilością zieleni – mchów, traw i kwiatów. Przy okazji zaprezentowała swoje kolejne wcielenie.

Anita jest mocno przejęta aktualną sytuacją w kraju i na świecie w związku z pandemią COVID-19.

Wiadomo, dziś ostatnia rzecz, o której ktokolwiek myśli, to rozrywka i kultura. My, artyści, zostaliśmy nagle bez pracy. Tak tylko piszę o tym na wypadek, gdyby ktoś pomyślał, że jesteśmy uprzywilejowaną grupą, zwiedziony naszymi kolorowymi profilami na portalach społecznościowych. Koronawirus dopadł nas wszystkich, nie tylko tych zarażonych. Takie są fakty. No nic… Kończę już ten swój wywód donikąd, życząc wszystkim zdrowia i wytrwałości w tym trudnym okresie – czytamy w jej wpisie na Facebooku.

Nowa fryzura Anity Lipnickiej

Tuż przed wybuchem epidemii Anita Lipnicka zmieniła uczesanie. Okazuje się, że nawet mając bardzo krótkie włosy, można wyczarować z nich zupełnie inną fryzurę.

Ja już lekko odchodzę od zmysłów. A jeszcze parę dni temu bawiłam się tak dobrze z Hair Team Łukasz Urbański podczas sesji zdjęciowej do jego katalogu fryzur…Zdążyliśmy chyba z tymi fotkami na ostatnią chwilę, dzisiaj już by nam to nie uszło na sucho! Cóż, zostało nam tylko czekać…No i gotować! Jak tak dalej pójdzie, to po okresie izolacji, nie zmieszczę się w drzwiach i zostanę już w domu na zawsze – żartuje wokalistka.

Nowa fryzura Anity mocno ją odmieniła. Niby zmiany są niewielkie – wystarczyło tylko rozjaśnić włosy i trochę pocieniować, ale efekt jest zdecydowanie na plus. Nam się podoba.


Anita Lipnicka

Anita Lipnicka

Anita Lipnicka

Anita Lipnicka

Anita Lipnicka (1)

Anita Lipnicka

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×