Anita Lipnicka już nie ma krótkich włosów. Gwiazda zaprezentowała efekt metamorfozy. Teraz ma boba i grzywkę. Fani podzieleni

Anita Lipnicka

Anita Lipnicka

Anita Lipnicka przeszła metamorfozę. Ostatecznie pożegnała się z krótkimi włosami. Nowa fryzura podzieliła internautów. Jest sporo zachwytów, ale nie brakuje też krytycznych opinii. Która jest wam najbliższa?

Anita Lipnicka to kobieta wielu talentów. Jako nastolatka próbowała swoich sił w świecie mody, jednak szybko zrozumiała, że to muzyka jest jej największą pasją i to jej chce poświęcić resztę swojego zawodowego życia. Na początku związała się z grupą Varius Manx, z która nagrała dwie płyty. Obie w krótkim czasie odniosły komercyjny sukces, jednak to okazało się dla niej niewystarczające.

W 1996 roku postanowiła rozpocząć karierę solową. Wydała debiutancki album pt. Wszystko się może zdarzyć, który trzykrotnie pokrył się platyną, a znajdujące się na niej utwory w krótkim czasie zostały okrzyknięte wielkimi hitami. W 2002 roku nawiązała współpracę z Johnem Porterem. Razem nagrali kilka krążków, które także odniosły sukces. Z biegiem czasu stali się nierozłączni, a oprócz pasji połączyła ich także miłość, której owocem jest córka – Pola.

Anita Lipnicka ma nową fryzurę – boba i grzywkę

Anita kilkukrotnie eksperymentowała ze swoim wizerunkiem. W 2019 roku pojawiła się na salonach w bardzo krótkich włosach. Zarówno dziennikarze, jak i fani byli bardzo zaskoczeni tak radykalną przemianą, nie mniej jednak bardzo pozytywnie odebrali jej zmianę. Nieco później okazało się, że wokalistka była niejako zmuszona do tej metamorfozy, ponieważ trafiła w ręce niedoświadczonego fryzjera.

Fryzjerka spaliła jej włosy. Nie pozostało nic, jak ostre cięcie, którego Anita nie planowała – mówiła nam osoba z otoczenia piosenkarki.

Artystka przez kilka kolejnych lat zapuszczała włosy, by wrócić do dawnej długości. W końcu udało jej się to osiągnąć. Łukasz Urbański, znany stylista fryzur i autor metamorfoz uczestników Top Model, pochwalił się na Instagramie efektami ich współpracy. Tym razem Lipnicka zdecydowała się na boba i długą grzywkę. Odświeżyła także kolor włosów, które teraz są w odcieniu ciepłego blondu.

No i udało się zapuścić włosy.
A teraz proszę o szczerą odpowiedź
ANITA @anita.lipnicka PODOBA CI SIĘ BARDZIEJ W KRÓTKICH CZY DŁUGICH??

Pod wpisem zaroiło się od komentarzy. Nie wszyscy internauci są zachwyceni efektami metamorfozy, choć zdecydowana większość wyraziła się na jej temat pochlebnie:

  • Obie wersje HOT, ale dla mnie chyba krótsze!
  • Dlugie. Obłędnie wygląda!
  • Krótkie mega!
  • Długie!!
  • W krótkich była bardziej oryginalna.
  • Pięknie wygląda, tak młodo.
  • W każdej wersji super.

Lipnicka także pochwaliła się w mediach społecznościowych nową fryzurą. Nie kryje, że wizyta w salonie fryzjerskim nie tylko poprawiła jej humor, ale i sprawiła, że poczuła się ze sobą lepiej.

Czasem zwykła wizyta u fryzjera potrafi odmienić ci życie! A jak nie życie, to przynajmniej humor. Dzięki @lukiur poczułam się znowu jak człowiek. W przyszły wtorek koncert w Łodzi, więc najwyższa pora by zadbać o look […].

Jak oceniacie nową fryzurę Anity Lipnickiej?


Anita Lipnicka

Anita Lipnicka

Anita Lipnicka

Anita Lipnicka

Anita Lipnicka, Łukasz Urbański

Anita Lipnicka, Łukasz Urbański

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×