Anita Lipnicka świętuje czwartą rocznicę ślubu. Z tej okazji opublikowała zdjęcie z ceremonii

Anita Lipnicka

Anita Lipnicka

Anita Lipnicka świętuje czwartą rocznicę ślubu wraz z mężem. Pokazała na Instagramie nieopublikowane dotąd zdjęcie. Co za widok.

Anita Lipnicka rozpoczynała swoją karierę jako wokalistka grupy Varius Manx, z którą nagrała dwie płyty: Emu i Elf. Oba albumy okazały się wielkim sukcesem komercyjnym. Z czasem artystka postanowiła pójść własną drogą.

Artystka raczej należy do gwiazd, które stronią od wrzucania prywatnych zdjęć do internetu. Piosenkarka zdecydowanie bardziej skupia się na śpiewaniu oraz nagrywaniu nowych przebojów. Niedawno wydała krążek Od’nova. Jednak od czasu do czasu pozwala sobie na małe szaleństwo i daje znać, co się dzieje u niej poza sceną.

Anita Lipnicka i Mark Gray świętują czwartą rocznicę ślubu

Cztery lata temu Anita Lipnicka i jej pochodzący z Wielkiej Brytanii ukochany, Mark Gray, pobrali się w tajemnicy przed światem na jednej z greckich wysp. Lipnicka długo szukała takiej miłości – jej związki z mężczyznami dotąd były burzliwe, a najsłynniejszym jest chyba ten z Johnem Porterem. Para do tej pory utrzymuje przyjacielskie kontakty, ostatnio wrócili do siebie zawodowo. Jednak to Mark ostatecznie zawładnął jej sercem.

Para poznała się dwa lata przed pierwszymi plotkami o związku, ale zaiskrzyło między nimi dużo później. To dla niej mężczyzna przeprowadził się do Polski. Są partnerami nie tylko w życiu, ale również w pracy.

Z okazji rocznicy, Anita opublikowała na swoim Instagramie piękne zdjęcie z tego wyjątkowego dnia. Oboje z mężem znajdują się na łodzi:

Pamiętasz ten moment, kochanie? Oto my i nasza podróż! Tę, którą rozpoczęliśmy 4 lata temu, na tej łodzi, płynąc ramie w ramię, w stronę zachodzącego słońca… Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy @freqart. Niech miłość będzie naszym przewodnikiem po morzu życia!

Rozczuleni fani zalali małżeństwo gratulacjami i życzeniami:

  • Życzę Wam dużo Zdrowia Szczęścia spokoju i uśmiechu.
  • Najlepsze życzenia na wspólnej drodze  życia.
  • Wiecznej i dogodnej miłości Wam życzę.

My również dołączamy się do tych słów.

 


Anita Lipnicka z mężem

Anita Lipnicka z mężem

Anita Lipnicka i Mark Gray świętują drugą rocznicę ślubu

Anita Lipnicka i Mark Gray świętują drugą rocznicę ślubu

Anita Lipnicka wzięła ślub w Grecji

Anita Lipnicka wzięła ślub w Grecji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×