Jennifer Aniston wymienia czułości z byłym mężem. Wspólne zdjęcia wylądowały na Instagramie. Znów są blisko

Jennifer Aniston i Justin Theroux

Jennifer Aniston i Justin Theroux

Wydało się. Jennifer Aniston i Justin Thereoux znów się ze sobą spotykają. Czy byłe małżeństwo ma szanse na zbudowanie wspólnej przyszłości? 

Jennifer Aniston to amerykańska aktorka i producentka filmowa. Popularność spadła na nią za sprawą roli w sitcomie Przyjaciele. Ma na swoim koncie udział w wielu hollywoodzkich produkcjach, głównie jednak w komediach takich jak: Żona na niby, Millerowie czy Bruce Wszechmogący. Za swoją grę wielokrotnie była nagradzana. Jest zdobywczynią m.in. Złotego Globu.

52-latka przez pewien czas starała się łączyć karierę z życiem uczuciowym. Dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Pierwszy raz za mąż wyszła za Brada Pitta. Niestety po pięciu latach rozwiedli się. Oboje rozpoczęli nowe życie. On związał się z Angeliną Jolie, a ona z Justinem Theroux.

Aniston z drugim ślubem czekała bardzo długo. Minęła dekada, nim zdecydowała się ponownie sformalizować swój związek. W końcu wyszła za Justina. Niestety i to uczucie nie przetrwało. Niemal po dwóch latach zdecydowali się na rozwód. Wydali wtedy oficjalne oświadczenie, w którym podkreślili, że ich uczucie najzwyczajniej się wypaliło. Rozstali się jednak w przyjacielskich stosunkach.

Rzeczywiście można było dostrzec, że była para wspiera się, a niekiedy nawet spotyka. Gdy Aniston organizowała domówki, które odbywały się przed pandemią, zapraszała na nie m.in. swojego byłego męża Justina. Mężczyzna w wywiadzie dla Esquire postanowił wypowiedzieć się, na jakim etapie przyjaźni jest ze sławną aktorką.

Nie możemy być razem, ale nadal możemy przynosić sobie radość i przyjaźnić się. Poza tym bardzo, bardzo mocno mnie rozśmiesza. Jest przezabawną osobą. Dla mnie byłoby to wielką stratą, gdybyśmy nie byli w kontakcie. I chciałbym, żeby ona myślała to samo.

Gwiazda nie pozostała dłużna. W sierpniu tego roku opublikowała zdjęcia mężczyzny i złożyła mu życzenia urodzinowe. Internautom wpadł również w oko komentarz, który zamieściła wtedy pod jego postem na Instagramie:

Naprawdę jedyny w swoim rodzaju, KOCHAM CIĘ!  – napisała.

Jennifer Aniston i Justin Theroux znów się spotykają

Jak się jednak okazuje, para niedawno znów się spotkała. Przyjaźnie nastawieni eksmałżonkowie spędzili wspólne chwile. Justin opublikował zdjęcie, na którym są razem i przytulają się. Wzbudziło to podekscytowanie wśród fanów, którzy od razu zaczęli spekulować o ich powrocie.

Szybko jednak okazało się, że ich drogi skrzyżowały się za sprawą planu zdjęciowego. Jennifer zagra w remake’u serialu The Facts of Life z 1979 roku. Producentem sitcomu jest właśnie jej były mąż Justin.

Chcielibyście, aby wrócili do siebie?


Jennifer Aniston i Justin Theroux | fot. instagram.com/justintheroux

Jennifer Aniston i Justin Theroux | fot. instagram.com/justintheroux

Justin Theroux i Jennifer Aniston – 2015

Justin Theroux i Jennifer Aniston – 2015

Jennifer Aniston – pierścionek zaręczynowy od Justina Theroux – 8-karatowym brylantem

Jennifer Aniston – pierścionek zaręczynowy od Justina Theroux – 8-karatowym brylantem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×