Szukaj

Córeczka Ani Wyszkoni jest już gwiazdą. Śliczna Pola zagrała w teledysku i wystąpiła w sesji z mamą

Ania Wyszkoni z córką

Ania Wyszkoni z córką

W czasach koronawirusa, rodzice wymyślają coraz dziwniejsze zabawy, żeby czymś zająć dziecko. Ania Wyszkoni wraz z córką Polą przebrały się za jednorożce. Uwieczniły ten fakt w uroczej sesji zdjęciowej. 

Ania Wyszkoni stojąc na scenie ponad 20 lat, dzieli się ze słuchaczami nie tylko swoim talentem, ale także emocjami. Jest artystką otwartą – w wywiadach nie unika odpowiedzi na pytania dotyczące jej życia prywatnego, chętnie mówi o dzieciach: 18-letnim Tobiaszu, którego ma z małżeństwa z Adamem Pigułą oraz o 8-letniej Poli, która jest owocem jej związku z Maciejem Durczakiem.

Ania Wyszkoni pokazała zdjęcia z córką Polą

Pola to urodzona artystka. Nie ma się co dziwić, od najmłodszych lat wychowywana w artystycznej rodzinie, gdzie mama piosenkarka i ojciec, jej menadżer pewnie wciąż rozmawiają o zawodowych sprawach.

Ciągnie ją na scenę, tego nie da się ukryć. Widzę w niej siebie sprzed… dziestu lat. […] Krok jeszcze lekko niepewny, ale ciekawość sceny ogromna. No i ten błysk na plecach, który na scenie jest bardzo wskazany! – napisała Ania jakiś czas temu w sieci o Poli.

Choć dziewczyna jeszcze się wzbrania przed karierą, bo nie odpowiada jej życie na walizkach, to w ubiegłym roku Pola nagrała piosenkę z mamą i zespołem My3. Wszystko wygląda na to, że finał i tak będzie na dużej scenie..

Rzeczywiście, zaśpiewałyśmy z Polą gościnnie piosenkę z zespołem My3. To są trzy dziewczyny, które proponują muzykę pop dla dzieci i nastolatków. Moja Pola jest ich wielką fanką. Kiedy padła propozycja byśmy zaśpiewały wraz z tym zespołem, Pola bardzo się ucieszyła. A ja stwierdziłam, że jeśli mamy okazję zrobić coś fajnego i przyjemnego, co wpłynie na rozwój Poli, to nie powinniśmy z tego rezygnować.  Póki co, Pola cały czas podkreśla, że nie chce iść w moje ślady, bo życie na walizkach jej nie odpowiada – opowiadała Ania w wywiadzie.

Ania nie chce oceniać talentu córki.

Ja nie chcę tego oceniać, bo nie jestem w tej kwestii obiektywna. Jestem jej mamą i ona zawsze będzie dla mnie najlepsza. Ale słuch ma i na scenie radzi sobie coraz lepiej. (…) Ona chce zostać weterynarzem, leczyć zwierzęta i robić coś dobrego dla świata. Zobaczymy co będzie dalej. Pola ma dopiero siedem lat – mówiła rok temu Ania.

Póki co 8-letnia Pola świetne bawi się z mamą w przebieranki. Ania z córką w roli tęczowych jednorożców wyglądają przeuroczo.

I znów przyszła wiosna Nie dajcie się złym myślom i wpuśćcie do domu kolory! – napisała Ania.

Nie poddajecie się?


Ania Wyszkoni z córką

Ania Wyszkoni z córką

Ania Wyszkoni z córką

Ania Wyszkoni z córką

Ania Wyszkoni z córką

Ania Wyszkoni z córką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×