Wirtualna Polska

Ania Wyszkoni i Maciej Durczak wezmą ślub w 2015 roku?

Ania Wyszkoni i Maciej Durczak wezmą ślub w 2015 roku?

Wirtualna Polska

Ania Wyszkoni i Maciej Durczak są już ze sobą 10 lat. Od kilku miesięcy plotkuje się, że w przyszłym roku planują wziąć ślub. Para zazwyczaj nie komentuje doniesień o swoim związku, ale w wywiadzie dla Skarbu gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Gdy Pola podrośnie i będzie mogła, jak mała księżniczka, pójść z nami do ołtarza, to… chyba się zdecydujemy – zdradziła.

Córeczka Ani i Macieja ma dwa latka. Nie można więc wykluczyć, że w przyszłym roku poniesie welon mamy. Zanim Pola przyszła na świat, niektóre media spekulowały, że jej rodzice wcale nie planowali założenia rodziny. Wokalistka zapewnia, że było zupełnie inaczej. Jednocześnie przyznała, że ich związek na początku wcale nie był łatwy.

Spotkaliśmy się w świecie zawodowym. Maciek jest menadżerem. Gdy się poznaliśmy, on miał już na koncie ogromne sukcesy, opiekował się m.in. zespołem Ich Troje. Imponował mi profesjonalizmem i chciałam z nim pracować. Miłość nas zaskoczyła. Ale ja nei zamierzałam z nią walczyć. Choć układ nie był łatwy. Maciej był jeszcze w związku z inną kobietą, ja też potrzebowałam czasu, żeby odpocząć. Byłam świeżą rozwódką. Ale chłonęłam najmniejszą chwilę spędzoną z nim, cieszyłam się każdą minutą – wspomina.

Ania Wyszkoni zanim związała się z Maciej Durczakiem, była w związku małżeńskim z Adamem Pigułą, z którym doczekała się narodzin syna. Tobiasz teraz ma już 14 lat (zobacz: Ania Wyszkoni o strachu przed rozwodem).

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Fotografia: AKPA

Fotografia: AKPA


Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×