Szukaj

Ania Wyszkoni zaszalała u fryzjera. Nic dziwnego, że po metamorfozie nie może przestać „gapić się w lustro”

Ania Wyszkoni

Ania Wyszkoni

Ania Wyszkoni zdecydowała się na radykalną zmianę fryzury. Efekt jest piorunujący. Nic dziwnego, że wokalistka, nie może się uwolnić od lustra.

Ania Wyszkoni śpiewa już ponad 20 lat. Najpierw była wokalistką grupy Łzy, z którą wylansowała m.in hity Jestem jaka jestem czy Agnieszka. Od ponad dekady rozwija z powodzeniem karierę solową. Rozstanie z kolegami z zespołu nie było dla niej łatwe, ale jak Ania przyznała, nie miała innego wyjścia.

Byliśmy na totalnym rozdrożu. Sfera artystyczna wpłynęła na nasze relacje prywatne i właściwie przestaliśmy ze sobą rozmawiać. Ostatnie kilka miesięcy naszej wspólnej pracy, kiedy intensywnie koncertowaliśmy, to była prawdziwa męka zarówno dla mnie, jak i pewnie dla nich. Na szczęście potem wszystko potoczyło się po mojej myśli. Myślę, że jako wokalistka Łez nie osiągnęłabym tego, co wydarzyło się w mojej solowej twórczość – mówiła w „Gali”.

Ania Wyszkoni o wizerunku i pracy z mężem

Ania ma 18-letniego syna Tobiasza z pierwszego małżeństwa z Adamem Pigułą oraz o 8-letnią córkę Polę, która jest owocem jej związku z obecnym menadżerem Maciejem Durczakiem. Piosenkarka bardzo docenia pracę ze swoim obecnym partnerem. Jako duży plus uznaje wspólną pasję i  kreowanie kariery oraz planowanie nowych nagrań czy tras koncertowych. Nie ukrywa, że pomysły rodzą się czasem w kuchni przy śniadaniu, albo na wakacjach. Ale są też minusy takiego mariażu.

Czasem nie potrafimy zapomnieć o pracy, odciąć się. I kiedy pojawiają się jakieś problemy na drodze artystycznej, to oboje w tym toniemy i wzajemnie się dołujemy. Ale kiedy próbuję policzyć wszystkie plusy i minusy, bilans jest ciągle dodatni. W tym temacie nie planuję zmian – zdradziła w Interii.

Dla wokalistki niezmiernie ważny jest sceniczny wizerunek. Lubi zaskakiwać zarówno siebie jak i swoich fanów. Jej kreacje są zawsze ciekawe i intrygujące. Widać, że sama lubi bawić się modą.

Lubię modę i lubię się nią bawić. W tej kwestii też nabrałam dystansu. Pamiętam taki moment kilka lat temu, gdy „mała czarna” była najbezpieczniejszą kreacją.  Zakładała ją prawie każda artystka, bo wtedy było pewne, że nikt jej nie skrytykuje. Na szczęście dojrzałam do tego, żeby powiedzieć sobie „dość”. Gdzie ja mam się bawić modą jeśli nie na scenie? – wyznała.

Metamorfoza Ani Wyszkoni. Nowa fryzura gwiazdy

Ostatnio Ania Wyszkoni wybrała się do salonu fryzjerskiego. Wyprostowała włosy i zmieniła ich kolor. Teraz jej fryzura jest w kolorze delikatnego różu. Efekt zachwycił piosenkarkę do tego stopnia, że jak sama przyznała w InstaStory, nie jest w stanie przestać „gapić się w lustro”.  Nam też Ania podoba się w takim letnim wydaniu. Jest bardzo dziewczęco i wakacyjnie.


Ania Wyszkoni

Ania Wyszkoni

Ania Wyszkoni

Ania Wyszkoni

Ania Wyszkoni wnętrze

Ania Wyszkoni wnętrze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×