Młodsza córka Ani Wendzikowskiej podbija social media. Tosia to urodzona modelka!

Ania Wendzikowska z córką Tosią

Ania Wendzikowska z córką Tosią

Ania Wendzikowska pochwaliła się młodszą córką

Ania Wendzikowska pokazała kapitalne zdjęcie z młodszą córką. Tosia rośnie jak na drożdżach, a przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie. Dziewczynka to wykapana mama i pozuje jak rasowa modelka. Słodka fotka podbiła serca Internautów!

Ania Wendzikowska jest jedną z najbardziej lubianych i szanowanych polskich dziennikarek. W Dzień Dobry TVN trudno o bardziej komplementowaną przez widzów gwiazdę, a w social mediach robi zwykle prawdziwą furorę. Rozmawia z największymi gwiazdami Hollywood, na salonach bryluje jak na czerwonych dywanach w Los Angeles, a na Instagramie zachwyca stylizacjami. Nic dziwnego, że fani tak szaleją na jej punkcie. Szaleją również na punkcie jej córeczek, których dziennikarka wcale nie chowa przed światem. Choć wiele jej koleżanek po fachu woli nie pokazywać dzieci, Wendzikowska regularnie chwali się zdjęciami z córeczkami. Zwykle na jej profilu króluje Kornelka, ale ostatnio to Tosia skradła serca Internautów.

Młodsza córeczka Wendzikowskiej rośnie jak na drożdżach. Dziewczynka przyszła na świat pół roku temu, a dumna mama ogłosiła jej narodziny przepiękną sesją zdjęciową. Wygląda na to, że wraz z upływem czasu Antonina czuje się przed obiektywem coraz lepiej, bo pozuje jak prawdziwa modelka. Najnowsze zdjęcie opublikowane przez Anię zrobiło wśród fanów prawdziwą furorę. Gwiazda pozowała z dziewczynką, która odważnie patrzyła w obiektyw, choć dzieci zwykle nie czują się przed nim pewnie. Pod wpisem dziennikarki komplementy wyrastały jak grzyby po deszczu. Wielu użytkowników zauważyło również, że Tosia jest coraz bardziej podobna do mamy.

Myślicie, że w przyszłości zechce pójść w ślady Wendzikowskiej? Czy może spróbuje sił w modelingu? 😉

Ania Wendzikowska ściga się z czasem. Choroba jej córki jest bezlitosna. “Walczymy!” [WIDEO]

Malwina Wędzikowska pierwszy raz o relacjach z Anią Wendzikowską. Nigdy nie mówiła o niej w ten sposób! [WIDEO]

Córka Anny Wendzikowskiej cierpi na poważną chorobę! Kornelka przeszła operację, po której czaka ją długa rehabilitacja!


Ania Wendzikowska z córką Tosią

Ania Wendzikowska z córką Tosią

Anna Wendzikowska – Sephora Trend Report 2019

Anna Wendzikowska – Sephora Trend Report 2019

Daria Ładocha, Anna Wendzikowska - Bal Dziennikarzy 2019

Daria Ładocha, Anna Wendzikowska - Bal Dziennikarzy 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×