Szukaj

Nowe doniesienia o związku Anny Wendzikowskiej. Jest coraz poważniej

Anna Wendzikowska się zaręczyła

Anna Wendzikowska się zaręczyła

Anna Wendzikowska ma nowego partnera. Gwiazda na razie ukrywa ukochanego, ale jeden z magazynów ujawnia nowe kulisy ich znajomości. Okazuje się, że uczucie kwitnie.

Życie zawodowe Anny Wendzikowskiej to pasmo nieustannych sukcesów. Gwiazda w ramach Dzień Dobry TVN od lat przeprowadza wywiady ze światowej sławy artystami. Dotychczas udało się jej namówić na zwierzenia takie tuzy jak Joaqiun Phoenix, Kate Winslet i Ryan Gosling. Jej profesjonalizmem i urodą zachwyciła się sama Angelina Jolie.

To zawsze jest bardzo miłe kiedy ktoś mówi komplement. Ja się też nauczyłam tego, że i Brytyjczycy i Amerykanie są bardzo ciepli. Kiedy tylko mogą, starają się znaleźć coś pozytywnego- albo skomplementują sukienkę, albo fryzurę, albo makijaż. Zawsze znajdą coś miłego, żeby powiedzieć na początek albo na koniec. I to jest fajne, że ta energia, z którą się spotykam w pracy jest bardzo pozytywna – powiedziała dziennikarka w rozmowie z Jastrząb Post.

Do zdjęć Ani wzdycha wielu mężczyzn, jednak tylko kilku z nich udało się na chwilę zdobyć jej serce. Gwiazda w przeszłości była z muzykiem Patrykiem Ignaczakiem i biznesmenem Janem Bazylem. Z obu relacji ma córki, które są jej oczkiem w głowie. Kornelia ma 5 lat, a Antosia niedawno świętowała 2. urodziny.

Rozstanie z ostatnim partnerem było dalekie od poprawnego. O wszystkim Ania opowiedziała internautom podczas transmisji live na Instagramie. Więcej pisaliśmy o tym tutaj.

Anna Wendzikowska ma nowego partnera. Co wiadomo o ich relacji?

Na szczęście gwiazda nie musiała długo lizać ran po rozstaniu z ojcem jej drugiego dziecka. Ania od niedawna znowu jest zakochana. Prezenterka zaczęła spotykać się z tajemniczym brunetem. Zdjęcia z ich randki opublikowało Twoje Imperium. Mogliśmy na nich zobaczyć, jak Wendzikowska jest adorowana przez nowego partnera. Z relacji paparazzo dowiedzieliśmy się, że razem spędzili czas w popularnej restauracji, a po wzniesieniu kilku toastów udali się do pobliskiego hotelu, gdzie mieli być ze sobą całą noc.

Na jakim etapie jest nowy związek Anny Wendzikowskiej? Magazyn Party ujawnił kilka szczegółów, które z pewnością ucieszą wszystkich trzymających kciuki za prezenterkę i jej życie prywatne. W związku ulubienicy widzów robi się coraz ciekawiej. Przed brunetem ze zdjęć wielki test. Jeśli go zda, pozna córki 39-latki.

Ania jest na etapie pierwszych randek. Skupia się teraz na sobie dwóch córeczkach – relacjonuje lakonicznie gazeta, zastanawiając się: – Czas pokaże, czy wkrótce przedstawi im swojego tajemiczego ukochanego.

Czekamy na rozwój sytuacji, a póki co przypominamy naszą rozmowę z gwiazdą, w której opowiedziała, na jakich zasadach funkcjonowała jej relacja z ojcem drugiej córki.


Ania Wendzikowska i Jan Bazyl

Ania Wendzikowska i Jan Bazyl

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl na plaży w Warszawie

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl na plaży w Warszawie

Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak z córeczką Kornelią

Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak z córeczką Kornelią Fot. screen z Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×