Szukaj

Ślubu nie będzie! Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak rozstali się!

Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak rozstali się

Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak rozstali się

Anna Wendzikowska jest spełnioną kobietą i szczęśliwą mamą małej Kornelki. Niestety, sielanka w jej życiu prywatnym skończyła się. Dziennikarka rozstała się z  Patrykiem Ignaczakiem, z którym była związana i zaręczona od niedawna.

Media obiegła informacja o tym, że Patryk wyprowadził się od dziennikarki. Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, para rozstała się już kilkanaście tygodniu temu. Do tej pory udało im się utrzymać to w tajemnicy i uniknąć medialnego szumu.

W czerwcu Anna udostępniła na Instagramie zdjęcie w sukni ślubnej i zażartowała, że wkrótce wychodzi za mąż. Okazało się, że brała wtedy jedynie udział w pokazie  IMS Warsaw Fashion Street 2016. Marzenie gwiazdy o ślubnym kobiercu na razie nie spełni się. Sama zainteresowana nie chce komentować tej sprawy.

Ostatnio razem z córką gwiazda była w Bieszczadach. Z pewnością chciała odpocząć od codziennych problemów.

Zobacz: Anna Wendzikowska planuje wziąć ślub w Las Vegas

Jak poznali się Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak?

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Wendzikowska i Iganczak poznali się w Szczecinie wiosną 2014 roku podczas koncertu Aduiofeels, który zapowiadała Wendzikowska.

Oni śpiewali, a ja za bardzo nie słuchałam. Patryk potem bardzo próbował zaznaczyć się w mojej świadomości. (śmiech) W jakiejś szerokiej hali szliśmy z naprzeciwka, on prosto na mnie, żeby w ostatniej chwili ustąpić mi miejsca, szarmancko, efektownie. Pięknie się przy tym uśmiechnął, a uśmiech ma czarujący. Na początku to była chemia, namiętność, szał. Potem urzekło mnie także to, że Patryk jest taki opiekuńczy. Jestem w związku, bo chcę, a nie potrzebuję albo muszę. – mówiła Wendzikowska w Gali w 2015 roku

Potem z miłości do gwiazdy Patryk przeprowadził się z Poznania do Warszawy. W rozmowie z Galą zdradził, że z miłości do Anny wywrócił swoje życie do góry nogami.

U mnie sporo się zmieniło, musiałem się przeprowadzić z Poznania, miasta, w którym mieszkałem 10 lat. Zacząłem tu zupełnie nowe życie, Ania oprowadza mnie po Warszawie, pokazuje miejsca, w których nigdy nie byłem. Tu znalazłem też dodatkową, całkiem nową pracę w portalu i zaczynam czytać reklamy radiowe jako lektor. Zrobiłem to dla kobiety mojego życia. Do Poznania jeżdżę na próby, właśnie nagrywamy nową płytę. Tam też powstał zespół Audiofeels. A pochodzę z Kalisza

Myślicie, że jeszcze do siebie wrócą?

Zobacz także: Anna Wendzikowska z córką i partnerem na okładce „Gali”! Pokazała twarz Kornelii

Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak rozstali się

Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak rozstali się

Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak

Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak rozstali się


Czy Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak powinni do siebie wrócić?

×