Ania Świątczak poszła na całość u fryzjera. Nowy kolor, nowa długość i wszystko w trendach. Oto efekt

Ania Świątczak

Ania Świątczak

Anna Świątczak przeszła sporą metamorfozę. Piosenkarka zmieniła kolor włosów. Za nową fryzurę gwiazdy odpowiada znany stylista fryzur - Kajetan Góra.

Ich Troje to zespół, który na polskim rynku muzycznym jest obecny od ponad dwudziestu lat. Od początku tworzą go Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa. Na scenie towarzyszą im wokalistki, które co jakiś czas się zmieniają. Do niedawna występowali z Agatą Buczkowską.

Jednak jej współpraca z zespołem szybko się zakończyła, a media obiegło pytanie: kto ją zastąpi? Lawina spekulacji ruszyła. W internecie zaczęło się pojawiać mnóstwo teorii na ten temat. Jedna z nich głosiła, że do grupy dołączy Anna Świątczak, była wokalistka, a także trzecia żona Wiśniewskiego. Podobno Michał musiał ją długo namawiać do podjęcia decyzji.

O ile informacja o powrocie okazała się prawdą, o tyle jej druga część już niekoniecznie. Lider Ich Troje rozwiał wszelkie wątpliwości, udostępniając post, w którym wyjawił, że:

(…) nie musiałem się wcale prosić, zrobiła to z przyjemnością – skomentował gwiazdor.

Anna Świątczak – nowa fryzura

Rzeczywiście Anna Świątczak ponownie została wokalistką grupy Ich Troje. Doniesienia te okazały się prawdziwe, gwiazda z przyjemnością wróciła do współpracy z byłym mężem, po 10-letniej przerwie.

Czekając na kolejne koncerty, postanowiła zafundować sobie metamorfozę na głowie. Wybrała się do znanego specjalisty z dziedziny fryzur – Kajetana Góry. To właśnie on udostępnił całą relację z metamorfozy. Anna zdecydowała się na całkiem nową fryzurę. Wybrała long bob skośny i rozjaśnienie dotychczasowego koloru. Jej włosy zostały także przedłużone o 10 centymetrów.

To nie pierwszy raz kiedy stylista dokonał zmiany na jej głowie. Poprzednio zrobił to w marcu i również zrelacjonował wszystko w sieci. Trzeba przyznać, że gwiazda wygląda rewelacyjnie w każdym kolorze. A Wy jak oceniacie metamorfozę wokalistki?


Ania Świątczak u fryzjera

Ania Świątczak u fryzjera

Ania Świątczak u fryzjera

Ania Świątczak u fryzjera

Ania Świątczak u fryzjera

Ania Świątczak u fryzjera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×