Szukaj

Ciężarna Ania Starmach wybrała się z rodziną na ferie. Pochwaliła się pięknymi kadrami z małą Jagną

Ania Starmach z córką na spacerze zimą

Ania Starmach z córką na spacerze zimą

Ania Starmach wybrała się z rodziną na wycieczkę w piękne miejsce. Ciężarna gwiazda pochwaliła się zdjęciami z wypadu. Zdradziła fanom uroki ferii z małym dzieckiem. 

Ania Staramach na początku grudnia pochwaliła się w sieci szczęśliwą nowiną. Gwiazda ogłosiła, że razem z mężem spodziewają się drugiego dziecka. Na jej koncie na Instagramie pojawiły się kadry z rodzinnej sesji zdjęciowej, na której pozował nie tylko dumny przyszły tata, ale także jej starsza córeczka Jagna. Małżonkowie niedawno świętowali trzecią rocznicę ślubu. Sakramentalne tak powiedzieli sobie w Krakowie, a na ich weselu, które odbyło się w pięknym ogrodzie we wsi Brzoskwinia, bawiło się około 200 gości.

Jurorka programu MasterChef  jest jedną z tych mam, które udowadniają, że wielka kariera może iść w parze z wychowaniem dziecka. Ania cały czas jest aktywna zawodowo. Będąc w pierwszej ciąży, nie zwalniała tempa i nawet z dużym brzuszkiem pojawiała się na antenie. Po narodzinach córki równie szybko wróciła do pracy. Jednak każda wolna chwila należy do jej córeczki Jagny.

Na Instagramie możemy zobaczyć mnóstwo relacji, w których mistrzyni wypieków dzieli się z fanami momentami spędzonymi razem z dziewczynką. Wiadomo już, że malutka uwielbia towarzyszyć mamie w kuchni i razem z nią przygotowywać pyszne desery.

Ciężarna Ania Starmach na spacerze z córką

Ania od momentu ogłoszenia ciąży chętnie chwali się w sieci kolejnymi kadrami, na których pokazuje swój zaokrąglony brzuszek. Czuje się doskonale, podobnie jak w pierwszej ciąży, i nie ma zamiaru rezygnować z pracy. Gwiazda regularnie pojawia się na planie kulinarnych shows, ale także w kuchni Dzień Dobry TVN. Wolne dni należą jednak do jej rodziny.

Przyszła mama postanowiła skorzystać z zimowej aury, która opanowała jakiś czas temu całą Polskę i wybrała się z Jagną na sanki. Ciężarna gwiazda pochwaliła się zdjęciami ze spaceru po zaśnieżonych górach, a w opisie opowiedziała, jak wyglądają obecnie jej wyjścia z domu w towarzystwie małej córeczki. Ujęła to w bardzo zabawny sposób.

Nie da się nie zwrócić również uwagi na przepiękny widok, który rozciąga się za plecami Ani. Zdradziła ona, że znajduje się w małopolskiej Szczawnicy:

Mamo popraw czapeczkę. Mamo zimno mi w nóżki. Mamo chcę banana. Nasze spacery mają sporo przerw, tempo mamy żółwie. Na tych feriach, my rodzice raczej nie odpoczniemy ALE mamy wspaniały rodzinny czas.

Pod postem nie zabrakło oczywiście komplementów pod adresem przyszłej mamy. Fani podziwiają nie tylko widoki, ale także życzą Ani i jej bliskim udanego wypoczynku. My również się do nich przyłączamy.


Ania Starmach

Ania Starmach

Ania Starmach

Ania Starmach

Anna Starmach - Walentynki 2021

Anna Starmach - Walentynki 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×