Anna Starmach pokazała synka i ubolewa, że tak szybko rośnie. Słodki Gucio podbił serca internautów

Ania Starmach pokazała synka

Ania Starmach pokazała synka

Anna Starmach pokazała synka w poście na Instagramie i ubolewa, że tak szybko rośnie. Internauci zachwyceni zdjęciem z Guciem.

Ania Starmach o narodzinach swojego drugiego dziecka, synka Gustawa, poinformowała fanów za pomocą social mediów. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje razem z noworodkiem. Błyskawicznie wróciła także do mediów społecznościowych i od samego początku relacjonuje, jak wygląda jej życie jako mamy dwojga dzieci. Chociaż ma mnóstwo obowiązków, to stara się być w stałym kontakcie z fanami.

Każde nowe zdjęcie z maluchami, które pojawia się na jej profilu, wywołuje spory entuzjazm wśród fanów. Nie inaczej było i w niedzielę, kiedy Ania pokazała kadr z wakacji. Ubolewa, że Gustaw tak szybko rośnie, a jej sympatycy są zachwyceni.

Anna Starmach na nowej fotografii z synkiem. Jak wyglądają?

Ania Starmach kilka miesięcy temu po raz drugi została mamą. Gwiazda już pod koniec zeszłego roku pochwaliła się fanom szczęśliwą nowiną. Dodała rodzinny kadr na Instagramie, z którego mogliśmy dowiedzieć się, że razem z mężem spodziewa się kolejnego dziecka. Małżonkowie od ponad dwóch lat są rodzicami uroczej Jagny.

Chociaż Starmach jest bardzo aktywna w social mediach i często wrzuca do sieci kadry ze swoją starszą pociechą czy nagrania, na których możemy zobaczyć, jak dziewczynka radzi sobie w kuchni, to nie ujawnia jej wizerunku. Zawsze kadruje fotografie tak, by nie było widać na nich jej twarzy. Cały czas jednak możemy podglądać, jak zdrowo rośnie i rozwija się Jagienka, a teraz dołączył do niej Gustaw.

Ania Starmach pokazała zdjęcie z wakacji z synkiem. Trzyma go w ramionach w uroczym ubranku i ubolewa, że maluch tak szybko rośnie.

Mam ochotę krzyczeć: CHWILO TRWAJ, a ty mój malutki NIE ROŚNIJ TAK SZYBKO! – napisała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ania Starmach (@ania_starmach)

Pod postem Ani pojawiło się mnóstwo komplementów dla mamy i jej maluszka. Uroczy Gucio skradł serca internautów.


Ania Starmach z synkiem

Ania Starmach z synkiem

Ania Starmach z synkiem

Ania Starmach z synkiem

Ania Starmach z synkiem

Ania Starmach z synkiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×