Szukaj

Ciężarna Ania Starmach pochwaliła się baby shower: „Było jak w Hollywood”. Pokazała zdjęcia. Jakie śliczne słodkości

Ania Starmach baby shower

Ania Starmach baby shower

Ania Starmach spodziewa się swojego drugiego dziecka. Gwiazda programów kulinarnych już niedługo powita na świecie synka. Przyszła mama pochwaliła się zdjęciami z baby shower.

Ania Starmach idealnie łączy karierę z macierzyństwem. Gwiazda od wielu już lat jest obecna w telewizji. Debiutowała po wygranym konkursie kulinarnym, a teraz jest w tej dziedzinie jednym z największych autorytetów w kraju. Od lat spełnia się w roli jurorki w popularnych programach. Często jest gościem w  Dzień Dobry TVN, gdzie przygotowuje swoje popisowe specjały. Od ponad roku musi dzielić swój czas pomiędzy pracę i wychowanie córki Jagienki.

Ania jest bardzo aktywna na Instagramie i codziennie udostępnia nowe treści. Dzieli się nie tylko kulisami zawodowych poczynań, chętnie publikuje przepisy na swoje dania, oraz pokazuje, jak wygląda jej codzienność.

W kuchni zazwyczaj widzimy ją z córeczką, która dzielnie towarzyszy swojej mamie podczas gotowania. Widać, że miłość do kulinariów odziedziczyła w genach i gwiazda będzie miała godną następczynię. Już niedługo rodzina powiększy się o kolejnego małego kucharza.

Ania Starmach pokazała zdjęcia z baby shower

Ania jest już na ostatniej prostej do porodu. Od samego początku chętnie dzieli się kolejnymi zdjęciami i opowiada o swoim odmiennym stanie. Gwiazda nie ukrywała też płci dziecka i wiadomo, że już niedługo Jagna doczeka się młodszego brata. Jej mamie natomiast oczekiwanie na synka ubiega pod znakiem przygotowywania pyszności, a także świętowania. Jurorka MasterChefa pochwaliła się w sieci zdjęciami z baby shower.

Ania opowiedziała, jak najbliższe jej kobiety zorganizowały dla niej imprezę niespodziankę. Zaskoczyły ją w Poniedziałek Wielkanocny. Gwiazda niczego się nie spodziewała i nie ukrywała swojej wielkiej radości.

W Lany Poniedziałek, kobiety najbliższe mojemu sercu zorganizowały dla mnie, najpiękniejszy i najbardziej wzruszający BABY SHOWER! Wszystko było trzymane przede mną w tajemnicy do ostatniej minuty!
Nigdy nie zapomnę tych emocji, wzruszeń i uciekających balonów!!!
DZIĘKUJĘ!

Podczas imprezy nie zabrakło oczywiście pięknych dekoracji, które jednoznacznie wskazywały, że na świecie pojawi się chłopiec. Było mnóstwo niebieskich balonów, a stół aż uginał się od przepięknych i zapewne smacznych słodkości. Przyszła mama obowiązkowo dostała też kilka podarunków. Ania opowiedziała o wszystkim na Instastories. Organizatorkami wydarzenia były jej siostry.

Po raz pierwszy w życiu ktoś mnie tak zaskoczył. Baby shower niespodzianka. W pierwszej ciąży to ja byłam organizatorem różowego baby shower. Teraz takiej organizacji imprezy z przyczyn oczywistych po prostu się bałam. Boje się o swoje zdrowie i zdrowie maluszka. Bardzo bym nie chciała teraz zachorować i w sumie z nikim się już nie widuje (…) Okazało się, że da się zorganizować w pełni bezpieczną, kameralną, przemiłą i wzruszającą imprezkę (…) Było jak w Hollywood, a przy tym domowo. Były balony, masa słodkości i prezencików. Do tej pory się wzruszam, jak to wspominam.

We wszystko wtajemniczony był jej mąż. Przyszły tata zabrał starszą córkę na długi spacer, by Ania mogła spędzić miło czas z bliskimi sobie kobietami i porozmawiać o przygotowaniach do narodzin syna.

Mój mąż i dziadek wzięli Jagienkę na bardzo długi spacer. Miałyśmy przestrzeń, czas i możliwości na to, żeby w spokoju spędzić ten babski czas – mówiła Ania.

Trzeba przyznać, że gwiazda stacji TVN na wokół siebie wspaniałe grono kobiet, które zadbały, by końcówka ciąży upłynęła jej w bardzo miły sposób. Zdjęciami z wydarzenia Ania pochwaliła się w sieci. Wszystkie kadry w naszej galerii.


Anna Starmach baby shower

Anna Starmach baby shower

Anna Starmach baby shower

Anna Starmach baby shower

Anna Starmach baby shower

Anna Starmach baby shower

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×