Ania Lewandowska pokazała córki w bliźniaczych stylizacjach i identycznych fryzurach. Laura ma już tak długie włosy, jak Klara

Anna Lewandowska z córkami

Anna Lewandowska z córkami

Anna Lewandowska pokazała, jak spędza niedziele z córkami. Klara i Laura nie dość, że ubrane są w podobne stylizacje, to jeszcze mają identyczne fryzury.

Anna Lewandowska od lat jest żoną Roberta Lewandowskiego. Para wychowuje dwie córki: 5-letnią Klarę oraz 2-letnią Laurę. Trenerka napisała w sieci, jak udaje jej się łączyć macierzyństwo z absorbującą pracą.

Tam, gdzie mogę zabieram dziewczynki ze sobą. Jeśli nie jest to możliwe to pomagają nam nasze kochane Babcie i niania. Podobnie jak Wy również miewam chwilę zwątpienia i wyrzuty sumienia, że nie mogę być we wszystkich miejscach jednocześnie. Czy znacie takie powiedzenie szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko? Myślę, że to bardzo ważne, abyśmy w natłoku codziennych obowiązków pamiętały także o sobie – swoich marzeniach i celach… – wyznała.

Klara i Laura są centrum ich świata. Rodzice bardzo je chronią. Do tego stopnia, że nie publikują ich wizerunku w social mediach.

Po pierwsze –  ze względów bezpieczeństwa. Po drugie – chcę jej zaoszczędzić okrutnych komentarzy w internecie. Tego boję się najbardziej: ocen. I wszystkiego innego, co w przyszłości będzie mogła przeczytać. Nie chcę, żeby córka za kilka lat miała do mnie pretensje, że wrzuciłam do sieci zdjęcie, którego ona by sobie nie życzyła. I na przykład po latach ktoś się z niej śmieje. Jeśli przyjdzie kiedyś do mnie i poprosi: „mama, chcę, żebyś mnie pokazywała”, zdecyduję się na to. Do tego czasu tego nie zrobię – mówiła w wywiadzie dla Sportowych Faktów, gdy miała tylko Klarę.

Ostatnio nieco się to zmienia. Do sieci trafiło już kilka kadrów i nagrań, na których możemy zobaczyć buzie dziewczynek. Tym razem Ania pokazała niedzielę w Barcelonie.

Anna Lewandowska pokazała córki. Klara i Laura w takich samych fryzurach

Lewandowscy od kilku miesięcy mieszkają w Barcelonie. Robert został gwiazdą słynnej katalońskiej drużyny. Wszyscy świetnie się zaaklimatyzowali na miejscu. Co jakiś czas Ania pokazuje, jak razem z rodziną zwiedza nowe miejsce. Tym razem nie towarzyszył im Lewy, ale ona z Klarą i Lurą świetnie się bawiła. Wybrały się rowerami do parku linowego. Naszą uwagę zwrócił fakt, że trenerka ubiera córki w podobne stylizacje, ale też to, że młodsza dziewczynka ma już tak samo długie włosy, jak jej starsza siostra. Zajrzyjcie do naszej galerii, jak to świetnie wygląda!


Córki Ani Lewandowskiej w takich samych fryzurach

Córki Ani Lewandowskiej w takich samych fryzurach

Córki Ani Lewandowskiej w takich samych fryzurach

Córki Ani Lewandowskiej w takich samych fryzurach

Ania Lewandowska z córkami

Ania Lewandowska z córkami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×