Córka gwiazdy „Na Wspólnej” ma ciało jak marzenie! Od razu widać, że przyjaźni się z Anną Lewandowską :)

Ania Korcz w bikini

Ania Korcz w bikini

Córka Anny Korcz pozuje w bikini

Anna Korcz jest jedną z głównych gwiazd popularnego serialu TVN Na Wspólnej. Aktorka niebawem skończy 50 lat, jednak nadal wygląda świetnie, a swoją oryginalną urodą wciąż cieszy oko swoich fanów. Anna urodziła trójkę dzieci – najbardziej znaną jest jej najstarsza, piękna 28-letnia Ania, z którą Korcz często pokazuje się na imprezach.

Córka Anny Korcz wyrosła na przepiękną kobietę, obecnie wraz ze swoim chłopakiem planuje ślub. Warto wspomnieć, że Ania Korcz przyjaźni się z Anną Lewandowską, która wraz z Robertem ma się podobno pojawić na jej uroczystości weselnej. Ania Korcz natomiast była na słynnym baby shower Lewandowskiej, zaś trenerka w kwietniu była na wieczorze panieńskim Korcz. Trochę to zagmatwane 🙂

Przed swoim ślubem, piękna Ania Korcz wybrała się na krótkie wakacje, podczas których korzystała z uroków słonecznej plaży. Na jej  Instagramie pojawiły się jej gorące zdjęcia, na których córka aktorki pozuje w seksownym bikini! Bez wątpienia jej figura budzi zachwyt, być może jest ona efektem wspólnych ćwiczeń z Lewandowską.

Ania Korcz, podobnie jak żona Roberta Lewandowskiego, prowadzi sklep ze zdrową żywnością:

Otworzyłam sklep z ekologiczną żywnością na warszawskim Żoliborzu. Na razie to jest moje pierwsze dziecko – zdradziła w „Życiu na gorąco” Ania.

Oczywiście wesele córki zorganizuje słynna mama, która ma piękną posiadłość Zacisze pod Warszawą. To właśnie tam odbędą się uroczystości ślubne jej córki. Sama Ania Korcz do ślubu jednak się nie spieszy:

Jestem kilka miesięcy po zaręczynach. Planujemy z narzeczonym ślub, ale nie śpieszymy się z niczym. Najpierw chcemy mieć mieszkanie, a potem przyjdzie czas na wesele i dzieci. Oczywiście wesele wyprawimy u mamy w Zaciszu, nie ma innej opcji. Jeśli organizację wesela powierzę mamie, to wiem, że będzie takie, jakie sobie wymarzę – wyznała w „Życiu na gorąco”.

Zobaczcie, czy jest podobna do mamy?

Gwiazdy „Na Wspólnej” 15 lat temu wyglądały… zupełnie inaczej. Niektórych ciężko rozpoznać na starych zdjęciach! Zobaczcie jak się zmienili [GALERIA]

Gwiazdy na premierze spektaklu „Alibi od zaraz”: Ola Ciupa, Aleksandra Szwed, Katarzyna Skrzynecka, Hubert Ubrański

Szokujące wyznanie Anny Korcz! To nie spodoba się przeciwnikom aborcji. „Tak, usunęłabym”


Córka Anny Korcz - Ania Korcz pozuje w bikini

Córka Anny Korcz - Ania Korcz pozuje w bikini

Córka Anny Korcz - Ania Korcz pozuje w bikini

Córka Anny Korcz - Ania Korcz pozuje w bikini

Córka Anny Korcz - Ania Korcz pozuje w bikini

Córka Anny Korcz - Ania Korcz pozuje w bikini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×