Szukaj

Anna Korcz urodziła! Tak słodkich zdjęć dawno nie widzieliście

Ania Korcz urodziła

Ania Korcz urodziła

Ania Korcz, córka Anny Korcz urodziła synka. Radosnymi nowinami podzieliła się z fanami na Instagramie. Tak słodkich fotografii dawno nie widzieliście!

Ania Korcz prawie dwa lata stanęła na ślubnym kobiercu. Najstarsza córka jednej z głównych gwiazd serialu TVN Na Wspólnej, Anny Korcz, została żoną Piotra Kalitowskiego. Potem pochwaliła się wiadomościami, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Wydawałoby się to tak niedawno, a ona już powitała na świecie swojego synka.

Anna Korcz urodziła synka. Jak ma na imię?

Po miesiącach oczekiwań od ogłoszenia radosnej nowiny, kilka dni temu na świecie pojawił się wnuk Anny Korcz. Uroczym zdjęciem pochwaliła się Ania, która napisała:

24.01.2020 19:03 czas stanął w miejscu.
Przyszedł na Świat i wywrócił go do góry nogami, wszystko się zmieniło, w sekundę najważniejsze kwestie przestały być istotne, bo pojawił się ON. Miłość, którą do Niego mamy i która pojawiła się tak nagle i niespodziewanie jest nie do opisania. Witaj na Świecie Synku.

W hasztagach doszukaliśmy się, że chłopiec ma na imię Franio. Z pewnością stanie się oczkiem w głowie nie tylko rodziców, ale także swojej znanej babci. Obserwujący zasypali post gratulacjami.

  • Gratulacje dla rodziców i dzielnej mamusi wszystkiego co najpiękniejsze dla malutkiego serduszka niech to kochane słoneczko rozświetla Wam każdy dzień.
  • Ogromne gratulacje, cieszcie się każdą najmniejszą chwilą, czas tak szybko mija . Zdrówka dla Was.
  • Piękny, gratulacje – piszą internauci.

Zobacz: Gwiazda „Top Model” urodziła! Wiedzieliście, że w ogóle była w ciąży?


Ania Korcz urodziła synka

Ania Korcz urodziła synka

Ania Korcz z mężem

Ania Korcz z mężem

Córka Anny Korcz - Ania Korcz przyjazni sie z Anna Lewandowską

Córka Anny Korcz - Ania Korcz przyjazni sie z Anna Lewandowską

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×