Szukaj

Ania Karwan chwyciła za nożyczki i sama obcięła sobie włosy. Gwiazda zaskoczyła nową, krótką fryzurą

Anna Karwan zdecydowała się na dosyć spektakularną metamorfozę. Przeprowadziła ją samodzielnie. Gwiazda krótko ścięła swoje długie blond włosy. Jak wygląda w nowej fryzurze?
Ania Karwan fryzura

Ania Karwan fryzura

Anna Karwan jest jedną z uczestniczek najnowszej edycji Tańca z gwiazdami. Jeszcze przed rozpoczęciem programu była typowana jako faworytka do zdobycia Kryształowej Kuli. Wokalistka w programie wystąpiła w parze z Jankiem Klimentem. Niestety ze względu na pandemię koronawirusa treningi tancerzy oraz emisja show zostały zawieszone do jesieni.

Anna Karwan: jak spędza kwarantannę?

Ania na czas kwarantanny musiała odwołać wszystkie zaplanowane koncerty. Gwiazda nie ukrywała swojego przerażenia, które wiązało z obawą o finansową przyszłość. Piosenkarka wolny czas spędza razem z córką. W wolnych chwilach czyta zaległe lektury, słucha płyt, na które wcześniej brakowało jej czasu oraz dba o rozwój duchowy.

Gotuję. Sprzątam. Czytam. Czytam to wszystko, co czekało od lat. Słucham muzyki. Szukam. Medytuję i modlę się w każdej chwili zwątpienia. Palę świece. Patrzę na słońce. Ziemia tak wspaniale odwdzięcza się od piątku za nasze posłuszeństwo. Wymyślam nowe rzeczy. Szukam inspiracji. Oddzwaniam na zaległe telefony i odpisuję na smsy. Robię porządek w sobie.

Ania Karwan sama obcięła włosy. Nowa fryzura gwiazdy

Podczas kwarantanny Ania zdecydowała się na dosyć poważną metamorfozę. Ze względu na panującą pandemię koronawirusa rząd zdecydował o zamknięciu salonów fryzjerskich i salonów kosmetycznych. Dla wielu kobiet nie jest to łatwy czas. Niektóre z nich, tak jak Ania, zdecydowały się zadbać o swój wygląd samodzielnie, bez udziału specjalistów.

Autorka hitu Słucham cię w radiu co tydzień samodzielnie ścięła swoje blond włosy, które sięgały niemal do pasa. Teraz może pochwalić się nową, zdecydowanie krótszą fryzurą.

A tak było przed:

Karwan w nowej fryzurze świeżo, lekko i promiennie. W komentarzach nie brakuje zachwytów nad jej metamorfozą.

Kto wie, może wokalistka odkryła w sobie nowy talent i fryzjer nie będzie jej już potrzebny?


Anna Karwan

Anna Karwan

Anna Karwan

Anna Karwan

Anna Karwan - kontuzja

Anna Karwan - kontuzja

Dodaj komentarz

 • Jakas pisze:

  Zdjęla doczepy ?

 • Gość pisze:

  Ania jesteśmy super kobitka , uzdolniona i nie sztuczna.Pozdrawiam serdecznie.

 • Magdalena G. pisze:

  Po co te przykrości jak mówi że ścięła to ścięła ludzie w takich trudnych czasach powinismy się wspierać i obdarzać życzliwością a nie oceniać z nienawiscia jeżeli nie znamy osoby to nie krytykujemy zostawmy krytykę dla siebie kochajmy się i wspierajmy a nie niszczmy słowami

 • Magdalena G. pisze:

  Po co te przykrości jak mówi że ścięła to ścięła ludzie w takich trudnych czasach powiedziany się wspierać i obdarzać życzliwością a nie oceniać z nienawiscia jeżeli nie znamy osoby to nie krytykujemy zostawmy krytykę dla siebie kochajmy się i wspierajmy a nie niszczmy słowami

 • Gość pisze:

  lans, lans, lans…ta kobieta kocha być z byle powodu na świeczniku.p.s. doczepy odpadły

 • Ja pisze:

  A może poprostu zdjęła doczepy, bo nigdzie nie łazi ????. A wy tepaki wierzycie w to że sama obcięła włosy ????. Miała już takie tylko zdjęła doczepy, ot i filozofia.

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×