Ania Karwan chwyciła za nożyczki i sama obcięła sobie włosy. Gwiazda zaskoczyła nową, krótką fryzurą

Ania Karwan fryzura

Ania Karwan fryzura

Anna Karwan zdecydowała się na dosyć spektakularną metamorfozę. Przeprowadziła ją samodzielnie. Gwiazda krótko ścięła swoje długie blond włosy. Jak wygląda w nowej fryzurze?

Anna Karwan jest jedną z uczestniczek najnowszej edycji Tańca z gwiazdami. Jeszcze przed rozpoczęciem programu była typowana jako faworytka do zdobycia Kryształowej Kuli. Wokalistka w programie wystąpiła w parze z Jankiem Klimentem. Niestety ze względu na pandemię koronawirusa treningi tancerzy oraz emisja show zostały zawieszone do jesieni.

Anna Karwan: jak spędza kwarantannę?

Ania na czas kwarantanny musiała odwołać wszystkie zaplanowane koncerty. Gwiazda nie ukrywała swojego przerażenia, które wiązało z obawą o finansową przyszłość. Piosenkarka wolny czas spędza razem z córką. W wolnych chwilach czyta zaległe lektury, słucha płyt, na które wcześniej brakowało jej czasu oraz dba o rozwój duchowy.

Gotuję. Sprzątam. Czytam. Czytam to wszystko, co czekało od lat. Słucham muzyki. Szukam. Medytuję i modlę się w każdej chwili zwątpienia. Palę świece. Patrzę na słońce. Ziemia tak wspaniale odwdzięcza się od piątku za nasze posłuszeństwo. Wymyślam nowe rzeczy. Szukam inspiracji. Oddzwaniam na zaległe telefony i odpisuję na smsy. Robię porządek w sobie.

Ania Karwan sama obcięła włosy. Nowa fryzura gwiazdy

Podczas kwarantanny Ania zdecydowała się na dosyć poważną metamorfozę. Ze względu na panującą pandemię koronawirusa rząd zdecydował o zamknięciu salonów fryzjerskich i salonów kosmetycznych. Dla wielu kobiet nie jest to łatwy czas. Niektóre z nich, tak jak Ania, zdecydowały się zadbać o swój wygląd samodzielnie, bez udziału specjalistów.

Autorka hitu Słucham cię w radiu co tydzień samodzielnie ścięła swoje blond włosy, które sięgały niemal do pasa. Teraz może pochwalić się nową, zdecydowanie krótszą fryzurą.

A tak było przed:

Karwan w nowej fryzurze świeżo, lekko i promiennie. W komentarzach nie brakuje zachwytów nad jej metamorfozą.

Kto wie, może wokalistka odkryła w sobie nowy talent i fryzjer nie będzie jej już potrzebny?


Anna Karwan

Anna Karwan

Anna Karwan

Anna Karwan

Anna Karwan - kontuzja

Anna Karwan - kontuzja

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×