Fryzjer Ani Karczmarczyk nieźle się napracował. Gwiazda ma teraz ultra modnego jagged boba

Anna Karczmarczyk

Anna Karczmarczyk

Ania Karczmarczyk dołączyła do grona aktorek, które po okresie po okresie izolacji i zamrożenia zdecydowały się na radykalne cięcie!

Anna Karczmarczyk to popularna aktorka teatralna i telewizyjna. Zadebiutowała w 2003 w serialu TVN Na Wspólnej. Jednak największa popularność przyniosła jej  rola Aleksandry Pietrzak w Na dobre i na złe.  W kinie pojawiła się jako Alicja w głośnym  filmie Galerianki.

To jedna z najważniejszych ról w moim dorobku. Miałam ogromne szczęście. Dostałam możliwość stworzenia pełnej kreacji – mówiła aktorka.

Oprócz talentu aktorskiego Ania posiada niezwykły dryg do tańca. W 2016 roku wygrała piątą edycję programu rozrywkowego Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. A w tym roku zajęła drugie miejsce w drugiej edycji programu Dance Dance Dance

Od dwóch lat jest szczęśliwą żoną Pascala Litwina. Para poznała się na palnie Tańca z Gwiazdami, gdzie Pascal pracował jako producent telewizyjny. To była miłość od pierwszego wejrzenia.

Nowa fryzura Ani Karczmarczyk

Anna Karczmarczyk od dawna była wierna eleganckiej, długiej i zadbanej blond fryzurze. Ale to już przeszłość! Czy to przez długą kwarantannę, kiedy nie można było korzystać z usług fachowców, czy też z potrzeby wiosennej odmiany – aktorka radykalnie porzuciła dotychczasowy wizerunek. Oto mamy zupełnie nową odsłonę gwiazdy Na dobre i na złe.

Anna Karczmarczyk zmieniła fryzurę na szalenie obecnie modnego jagged boba, czyli aktualny symbol luzu i zuchwałości! Żeby uzyskać taki efekt, stylista musi się nieźle napracować. Tajemnicą cięcia jest specjalne wycieniowanie, aby za pomocą różnej długości pasm uzyskać wrażenie zwiększonej puszystości, ale też właśnie tego zuchwałego luzu.

View this post on Instagram

. ????

A post shared by ???????????????? ???????????????????????????????????????????????? (@anna_karczmarczyk) on

To wielki powrót fryzury popularnej w latach 90. Nie ma wątpliwości, że Anna Karczmarczyk świetnie trafiła z nowym lookiem. Nie uszło to uwadze fanów, ani znanych koleżanek!

  • Nie no wspaniale! – napisała Olga Kalicka.
  • Obcięła! – skomentowała Magdalena Schejbal.

Pod wrażeniem fryzury był też mąż Ani:

Moja nowa żona – pochwalił się na InstaStories Pascal.

Nam także się podoba. A wam?


Anna KaczmarczykAnna Kaczmarczyk

Anna Kaczmarczyk

Anna Kaczmarczyk

Anna Kaczmarczyk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×