Szok! Polska ulubienica Anny Wintour rozstała się ze swoją agencją modelek. Powód? Co najmniej zaskakujący

Anna Jagodzińska straciła kontrakt z agencją modelek

Anna Jagodzińska straciła kontrakt z agencją modelek

Ania Jagodzińska rozstała się z agencją New Age Models

Anna Jagodzińska to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych twarzy naszego modelingu. I jedna z tych Polek, które obok Anji Rubik i Kasi Struss w świecie mody odniosły olbrzymi sukces.

28-letnia dziś Ania nie tylko była twarzą uznanych zagranicznych marek, jak np. Balenciaga, Calvin Klein czy Dolce&Gabbana, ale też zachwyciła samą Annę Wintour i jako pierwsza Polka pojawiła się na prestiżowej okładce amerykańskiego „Vogue’a” w maju 2009 roku.

Ostatnio Ania bardziej niż modą zajęła się biznesem. Otworzyła knajpkę z wegańskim jedzeniem i zdrowymi sokami. Modelka wprawdzie nie pożegnała się oficjalnie z modelingiem, ale, jak się dowiedzieliśmy, zakończyła współpracę ze swoją wieloletnią agencją New Age Models. Wszystko odbyło się w dobrej atmosferze.

Jakie były powody rozstania? Dowiadujemy się o nich z oficjalnego oświadczenia, w którym czytamy:

Z wielkim żalem chcieliśmy poinformować, że agencja NEW AGE MODELS zdecydowała podziękować za współpracę modelce Annie Jagodzińskiej. Dziękujemy za wspólne sukcesy, niemniej jednak modelka od kilku lat nie jest gotowa do pracy, w związku z powyższym, agencja preferuje skupiać się na Nowych Twarzach i modelkach gotowych do pracy.

Mimo zakończenia pewnego etapu w życiu zawodowym, życzymy Ani kolejnych sukcesów. Jest piękną kobietą i modelką wciąż z wielkim potencjałem.

Anna Jagodzińska (fot. ONS)

Anna Jagodzińska (fot. ONS)

Anna Jagodzińska (pierwsza z prawej), amerykański

Anna Jagodzińska (pierwsza z prawej), amerykański „Vogue”, maj 2009


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×