Lewandowscy planują trzecie dziecko? Wymowna reakcja Anny po pytaniu internauty zdradza wszystko

Lewandowscy planują 3 dziecko?

Lewandowscy planują 3 dziecko?

Anna Lewandowska została zapytana przez internautkę, czy planuje trzecie dziecko. Reakcja żony Roberta Lewandowskiego zdradza wszystko.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski są chyba najpopularniejszą parą w Polsce, która wzbudza zainteresowanie nie tylko w kraju, ale i za granicą. Nie ma dnia, by trenerka nie dodała zdjęcia czy relacji na Instagramie. Gwiazda codziennie stara się promować swoje produkty, a także pokazuje, jak wygląda jej codzienne życie.

Trenerka w swoich mediach społecznościowych chętnie publikuje zdjęcia z całą rodziną. Aktualnie Lewandowscy przebywają na wakacjach w Hiszpanii. Jak na sportową parę przystało, nie tylko odpoczywają, lecz także wspólnie trenują. Ania szlifuje formę, a Robert przygotowuje się do sezonu.

Anna i Robert Lewandowscy planują trzecie dziecko?

W maju zeszłego roku Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko — córkę Laurę. Ciąża trenerki, podobnie jak pierwsza, była szeroko opisywana w mediach, a sama zainteresowana tylko podsycała zainteresowanie kolejnymi zdjęciami, które zamieszczała na Instagramie.

Trenerka chętnie opowiada w swoich mediach społecznościowych o treningach, a także o macierzyństwie. Nic więc dziwnego, że o planach na trzecie dziecko również poinformowała w sieci już w ubiegłym roku. Żona Roberta Lewandowskiego urządziła wówczas transmisję na Instagramie, podczas której ćwiczyła wraz ze swoimi obserwatorkami. Chwilę później w komentarzach pojawiła się cała masa komplementów, a także pytań. Niektóre z nich dotyczyły macierzyństwa.

Jesteś piękna! Aniu, masz malutki brzuszek po ciążach, jak siedzisz. Po każdym kolejnym dziecku wygląda Pani coraz lepiej, chciałabym tak – napisała jedna z internautek.

Szybko doczekała się odpowiedzi od Anny Lewandowskiej, która tym samym zdradziła, że planuje powiększenie swojej rodziny.

Dziękuję, hihi, planuję więcej – odpisała trenerka.

Temat powrócił. W sobotę Ania urządziła sesje Q&A na temat swoich kosmetyków. Mimo to padło pytanie o trzecie dziecko. Czy je planują razem z Robertem? Wymowna mina trenerki oraz zabawne: Lewciu? – przywołujące Lewandowskiego do odpowiedzi, nie pozostawiają wątpliwości. Tylko czekać wieści o kolejnej ciąży trenerki.


Anna i Robert Lewandowscy planują trzecie dziecko?

Anna i Robert Lewandowscy planują trzecie dziecko?

Anna Lewandowska w sukience z siecówki

Anna Lewandowska w sukience z siecówki

Lewandowscy na wakacjach

Lewandowscy na wakacjach

Komentarze

 • Gość pisze:

  Żadnej matury nie kupił. Dyplomów ukończenia studiów też nie. Studiował w toku indywidualnym 10 lat. Śledziłam Jego naukę. Nie rozsiewajcie bzdur. A że był kąskiem dla przestępców,. sprzedającym dyplomy, to inna sprawa. Taka osoba jak Robert Lewandowski głupia by była, żeby iść na łatwiznę. Była śledzona i kontrolowana na każdym kroku, Od razu by wpadł. Należy wsadzić do więzienia tych, co sprzedawali dyplomy. Psują tylko opinię uczciwych ludzi.

 • Michał pisze:

  Byle nie planowali już jakiejś reklamy!
  Wszyscy maja dość rekalmz Robertem- jak mozna tego nie wyczuwać????
  NIE KUPUJEMY PRODUKTOW , które p. RL rekalmuje- to żenada- powinien dac zarobic innym ludziom. Jeszcze za mało ma kasy??

 • Gość pisze:

  Taki live jesli kupił mature dla mnie jest skończony ma kopać piłke co za róznica czy maturą czy bez tak to jest prestiź jego źycie jego sprawa koło d..py mi to wisi a reszta kwestia hajsu i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×