Córka Natalii Kukulskiej wyrosła na prawdziwą gwiazdę! 14-latka nagrała pierwszy teledysk, ale czy wystąpi na koncercie dla Anny Jantar? [WIDEO]

Natalia Kukulska córka Anna

Natalia Kukulska córka Anna

Córka Natalii Kukulskiej następczynią Anny Jantar?

Ania Dąbrówka, 14-letnia córka Natalii Kukulskiej, nagrała teledysk. Okazuje się, że dziewczynka ma wielki talent muzyczny. Czy wschodząca gwiazda zaśpiewa podczas koncertu poświęconego Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu, który już 26 maja odbędzie się w Warszawie?

Natalia Kukulska od dziecka jest związana z muzyką, talent swój odziedziczyła po słynnej mamie Annie Jantar. Obecnie Natalia jest już poważną gwiazdą, nieustannie nagrywa nowe płyty i dużo koncertuje. Jej pozycja na polskiej scenie muzycznej jest mocno ugruntowana, zatem Natalia w swoim stylu właściwie nie ma konkurencji. Prywatnie piosenkarka jest szczęśliwą żoną i mamą.

W 2000 roku Natalia wyszła za mąż za perkusistę Michała Dąbrówkę, z którym ma trójkę wspaniałych dzieci: syna Jana i dwie córki – Annę oraz Laurę. Z całą gromadką gwiazda mieszka w domu w Komorowie pod Warszawą, w którym zlokalizowane jest również jej profesjonalne studio nagraniowe. Okazuje się, że 14-letnia córka Natalii, Anna, idzie w jej ślady!

Jak śpiewa córka Natalii Kukulskiej?

Nastolatka przejawia wielki talent muzyczny, który z wiekiem coraz bardziej go rozwija. Ania uczęszcza do Warsztatowej Akademii Musicalowej, co zaowocowało pięknym projektem! Córka Kukulskiej już stawia pierwsze kroki w branży muzycznej, można śmiało stwierdzić, że Ania została wokalistką. Dwa lata temu do sieci trafiło nagranie, na którym Anna Dąbrówka wykonuje utwór Żywioły. Pod teledyskiem internauci uznali:

 To kolejna Anna Jantar.

Czy będzie hołd dla Anny Jantar?

Wschodząca gwiazda odziedziczyła po swojej słynnej babci nie tylko imię, ale i przepiękny głos. Teraz wielu fanów małej Ani zastanawia się, czy zaśpiewa podczas koncertu Życia mała garść poświęcony twórczości Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego, który odbędzie się 26 maja w warszawskiej hali Torwar. Wydarzenie ma emocjonalny wydźwięk, bowiem za jego organizację odpowiada sama Natalia Kukulska.

To byłoby coś pięknego, gdyby Ania dołączyła do gwiazd występujących na scenie. Nie tylko piękny hołd dla babci, ale też w symboliczny sposób historia zatoczyłaby koło – komentuje dla Jastrząb Post jeden z fanów twórczości Natalii.

Myślicie, że córka Natalii Kukulskiej ma szansę na karierę muzyczną? Oglądając jej nagranie odpowiedź wydaje się oczywista.

Natalia Kukulska zabrała głos w sprawie koncertu „Artyści przeciw nienawiści”

Natalia Kukulska wypełnia życzenie swojej mamy! Czego Anna Jantar życzyła swojej córce?

Piękna córka i przystojny syn Natalii Kukulskiej szaleją na nartach! Gwiazda pochwaliła się swoimi najstarszymi dziećmi


Natalia Kukulska z córką Anią

Natalia Kukulska z córką Anią

Natalia Kukulska z dziećmi i mężem na stoku

Natalia Kukulska z dziećmi i mężem na stoku

Natalia Kukulska z córką Anią

Natalia Kukulska z córką Anią

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×